| Regjistorhu
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA
Cosmopolis
(2012)
Kategorite:
Drame
Shkrimtari:
David Cronenberg (screenplay), Don DeLillo (novel)
Gjatesia:
109 min
Aktoret:
Robert Pattinson, Sarah Gadon, Paul Giamatti, Kevin Durand
Kërkon me shumë?
Je një publikues, kërkon që të japesh mendime mbi filmat.Këeto jane disa nga mundësitë që do të kesh pasi të regjistrohesh!
  • Diskuto dhe vlerëso Filma
  • Ngarko Filma
  • Ndërto koleksionin tënd te Filmave
  • Ruaj dhe komento filmat e preferuar
  • Ndaj filmat që do të shikosh me vonë
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA