| Regjistorhu
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA
Les Misérables
(2012)
Kategorite:
Drame Muzikor Romance
Shkrimtari:
William Nicholson (screenplay), Alain Boublil (screenplay), Claude-Michel Schönberg (screenplay), Herbert Kretzmer (screenplay), Alain Boublil (stage musical "Les Misérables"), Claude-Michel Schönberg (stage musical "Les Misérables"), Victor Hugo (novel)
Gjatesia:
158 min
Aktoret:
Hugh Jackman, Russell Crowe, Anne Hathaway, Amanda Seyfried
Kërkon me shumë?
Je një publikues, kërkon që të japesh mendime mbi filmat.Këeto jane disa nga mundësitë që do të kesh pasi të regjistrohesh!
  • Diskuto dhe vlerëso Filma
  • Ngarko Filma
  • Ndërto koleksionin tënd te Filmave
  • Ruaj dhe komento filmat e preferuar
  • Ndaj filmat që do të shikosh me vonë
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA