| Regjistorhu
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA
Ratatouille
(2007)
Kategorite:
Animacion Familjar Komedi
Shkrimtari:
Brad Bird (screenwriter), Jan Pinkava (original story by), Jim Capobianco (original story by), Brad Bird (original story by)
Gjatesia:
111 min
Aktoret:
Patton Oswalt, Ian Holm, Lou Romano, Brian Dennehy
Kërkon me shumë?
Je një publikues, kërkon që të japesh mendime mbi filmat.Këeto jane disa nga mundësitë që do të kesh pasi të regjistrohesh!
  • Diskuto dhe vlerëso Filma
  • Ngarko Filma
  • Ndërto koleksionin tënd te Filmave
  • Ruaj dhe komento filmat e preferuar
  • Ndaj filmat që do të shikosh me vonë
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA