| Regjistorhu
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA
Mohenjo Daro
(2016)
Shkrimtari:
Ashutosh Gowariker (story and screenplay), Preeti Mamgain (dialogue)
Gjatesia:
155 min
Aktoret:
Hrithik Roshan, Pooja Hegde, Kabir Bedi, Arunoday Singh
Kërkon me shumë?
Je një publikues, kërkon që të japesh mendime mbi filmat.Këeto jane disa nga mundësitë që do të kesh pasi të regjistrohesh!
  • Diskuto dhe vlerëso Filma
  • Ngarko Filma
  • Ndërto koleksionin tënd te Filmave
  • Ruaj dhe komento filmat e preferuar
  • Ndaj filmat që do të shikosh me vonë
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA