| Regjistorhu
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA
Exodus: Gods and Kings
(2014)
Kategorite:
Aksion Aventure Drame
Shkrimtari:
Adam Cooper, Bill Collage, Jeffrey Caine, Steven Zaillian
Gjatesia:
150 min
Aktoret:
Christian Bale, Joel Edgerton, John Turturro, Aaron Paul
Kërkon me shumë?
Je një publikues, kërkon që të japesh mendime mbi filmat.Këeto jane disa nga mundësitë që do të kesh pasi të regjistrohesh!
  • Diskuto dhe vlerëso Filma
  • Ngarko Filma
  • Ndërto koleksionin tënd te Filmave
  • Ruaj dhe komento filmat e preferuar
  • Ndaj filmat që do të shikosh me vonë
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA