| Regjistorhu
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA
Jab We Met
(2007)
Kategorite:
Drame Filma Indian
Shkrimtari:
Imtiaz Ali
Gjatesia:
138 min
Aktoret:
Shahid Kapoor, Kareena Kapoor, Tarun Arora, Dara Singh
Kërkon me shumë?
Je një publikues, kërkon që të japesh mendime mbi filmat.Këeto jane disa nga mundësitë që do të kesh pasi të regjistrohesh!
  • Diskuto dhe vlerëso Filma
  • Ngarko Filma
  • Ndërto koleksionin tënd te Filmave
  • Ruaj dhe komento filmat e preferuar
  • Ndaj filmat që do të shikosh me vonë
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA