| Regjistorhu
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA
Newton
(2017)
Kategorite:
Drame Filma Indian
Shkrimtari:
Amit Masurkar (screenplay), Mayank Tewari (screenplay)
Gjatesia:
106 min
Aktoret:
Rajkummar Rao, Pankaj Tripathi, Anjali Patil, Raghuvir Yadav
Kërkon me shumë?
Je një publikues, kërkon që të japesh mendime mbi filmat.Këeto jane disa nga mundësitë që do të kesh pasi të regjistrohesh!
  • Diskuto dhe vlerëso Filma
  • Ngarko Filma
  • Ndërto koleksionin tënd te Filmave
  • Ruaj dhe komento filmat e preferuar
  • Ndaj filmat që do të shikosh me vonë
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA