| Regjistorhu
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA
Ramaiya Vastavaiya
(2013)
Kategorite:
Drame Familjar Komedi
Shkrimtari:
Shiraz Ahmed (screenplay), Veeru Potla (story)
Gjatesia:
148 min
Aktoret:
Shruti Haasan, Girish Taurani, Randhir Kapoor, Sonu Sood
Kërkon me shumë?
Je një publikues, kërkon që të japesh mendime mbi filmat.Këeto jane disa nga mundësitë që do të kesh pasi të regjistrohesh!
  • Diskuto dhe vlerëso Filma
  • Ngarko Filma
  • Ndërto koleksionin tënd te Filmave
  • Ruaj dhe komento filmat e preferuar
  • Ndaj filmat që do të shikosh me vonë
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA