| Regjistorhu
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA
Te fundit Me shume
Nje grup hajdutesh te teknologjise se larte fshihen pas nje vjedhje ne nje shtepi te vjeter por me pas zbulojn se ajo nuk eshte nje shtepi normale .
Shkrimtari: Sai Bharath Aktoret: Arjun Chidambaram, Mia George, Hrishikesh, Amzath Khan
N/A
“Të Palindurit” : Me ndihmën e miqve të saj, Emili shpërngulet në një shtëpi të veçuar që të kujdeset për të vëllanë, i cili është i sëmurë me paralizë cerebrale. Por ajo q..
Shkrimtari: Alexander Babaev Aktoret: Margaret Judson, Devin Goodsell, Michael Johnston, Mark Furze
81 min
Tre delikuentë të mitur janë dënuar në institucionin korrektues ku ata ndeshen me dhunë bandash, vdekje, dhe ngacmimet nga stafi dhe të burgosur të tjerë.
Shkrimtari: Kim Chapiron Aktoret: Adam Butcher, Shane Kippel, Matthew Morales, Slim Twig
91 min
Julia dhe Artem janë dy gjimnazistë rusë, të dashuruar, që bashkë me shoqen e tyre shkojnë të shohin një shi të rrallë meteorësh. Një ngjarje e pazakontë ka për të ndryshuar jetët ..
Shkrimtari: Fedor Bondarchuk Aktoret: Irina Starshenbaum, Alexander Petrov, Rinal Mukhametov, Oleg Menshikov
130 min
Një grup djemsh që duan të anëtarësohen në një vëllazëri në universitet, vihen përballë nderimit të kodit të heshtjes apo të flasin për dhunën e fshehtë që ushtrohet nga vëllaz..
Shkrimtari: Gerard McMurray Aktoret: Segun Akande, Sidney Alexandria, Malik Bazille, Toshi Calderón
96 min
Balerini Thomas është nga ana e gabuar e binarëve, por lidhja e tij me Megan Whiten e bukur mund të ndihmojë dyshen të realizojnë ëndrrat e tyre derisa ata të hyjnë tek nëna e të gjitha..
Shkrimtari: Damien Dante Wayans Aktoret: Shoshana Bush, Damon Wayans Jr., Essence Atkins, Affion Crockett
83 min
Pasi një grabitje në fundjavë shkon keq për 5 miq, ato i kap frika dhe i kthehen kundër njëri tjetrit.
Shkrimtari: Hakeemshady Mohamed Aktoret: Hakeemshady Mohamed, Souleiman Bock, Sharmaarke Mohamed
N/A
Banda Magik bashkohet serish me disa antare te rinj.
Shkrimtari: Shujaat Saudagar Aktoret: Farhan Akhtar, Shraddha Kapoor, Arjun Rampal, Purab Kohli
143 min
Një grua provokon ndjenja seksuale tek një grup adoleshentësh.
Shkrimtari: Giuseppe Tornatore Aktoret: Monica Bellucci, Giuseppe Sulfaro, Luciano Federico, Matilde Piana
109 min
Një endacak i panjohur me një unifromë postieri dhe disa letra, fillon të inspirojë të paktët njerëz të mbijetuar nga apokalipsi në Amerikë.
Shkrimtari: Kevin Costner Aktoret: Kevin Costner, Will Patton, Larenz Tate, Olivia Williams
177 min
Ky film flet për historinë e dashurisë mes një djali mysliman azerbaixhanez dhe një vajze ortodokse gjeorgjiane.
Shkrimtari: Asif Kapadia Aktoret: Adam Bakri, María Valverde, Mandy Patinkin, Connie Nielsen
100 min
Një skuadër aspirantësh për t'u bërë interpretues do të mësohen nga një mësues aktrimi ekscentrik dhe i paqëndrueshëm...
Shkrimtari: Jesse Thomas Aktoret: Scott Eastwood, Malcolm McDowell, Chris Kattan, Jamie Kennedy
93 min
Nje rrites kuajsh takon te dashuren e femijerise por ajo eshte fejuar me nje princ.
Shkrimtari: Rakeysh Omprakash Mehra Aktoret: Harshvardhan Kapoor, Saiyami Kher, Art Malik, Anuj Choudhry
129 min
Një studente e re ruse që punon në këmbimin valutor arrin në shtëpinë e famullitarit në një fshat tipik anglez ku banorët e të cilit janë më shumë se të skandalizuar kur e kaluara e..
Shkrimtari: Jag Mundhra Aktoret: Algina Lipskis, Sheyla Shehovich, Richard Lintern, Serena Gordon
87 min
Një student i një shkolle private, përdor lidhjet që ka që të krijojë një rrjet trafikimi droge atje.
Shkrimtari: Joseph Castelo Aktoret: Thomas Mann, Lucy Fry, Logan Huffman, Guillermo Arribas
95 min
Në fund të viteve 1940, Princi i Botsuanës, Seretse Kama, shkakton një rrëmujë ndërkombëtare kur martohet me një londineze të bardhë.
Shkrimtari: Amma Asante Aktoret: David Oyelowo, Rosamund Pike, Jack Davenport, Tom Felton
111 min
Koloneli James Braddock është një oficer amerikan i cili kaloi shtatë vite në një kamp-burg të Vietnamit Verior, pastaj u arratis 10 vjet më parë.
Shkrimtari: Joseph Zito Aktoret: Chuck Norris, M. Emmet Walsh, David Tress, Lenore Kasdorf
101 min
Mes dy të panjohurve, pasi prekin duart e njeri-tjetrit në një tren, lind një histori dashurie...
Shkrimtari: Benjamin Meyer Aktoret: Paul Barile, Janet Ulrich Brooks, Berkeley Clayborne, Maury Cooper
91 min
Një vëzhgim i qetë i triumfeve dhe dështimeve të jetës së përditshme, bashkë më poezinë e dukshme në çdo detaj të saj.
Shkrimtari: Jim Jarmusch Aktoret: Adam Driver, Golshifteh Farahani, Nellie, Rizwan Manji
118 min
Tajler është një djalosh i zgjuar, i cili jeton me mamanë e time neglizhuese dhe të alkoolizuar. Tajler miqësohet me Indridin, i cili i tregon atij pikëpamje të reja për jetën... Çfarë ..
Shkrimtari: Chad L. Scheifele Aktoret: Katherine McNamara, Anthony Michael Hall, Amy Carlson, Catherine Missal
101 min
Pasi u mendua që ka vdekur , aventurieri James Delaney rishfaqet në Londër duke kërkuar hakmarrje për vdekjen e babait të tij. Ai trashëgon perandorinë anijeve te familjes ku kërcënon amb..
Shkrimtari: N/A Aktoret: Tom Hardy, David Hayman, Jonathan Pryce, Oona Chaplin
59 min
Rapunzel duhet të mësojë si t'i pranojë flokët e saj të arta të gjata pasi gurët mistikë ia kthejnë sërish asaj.
Shkrimtari: N/A Aktoret: Adewale Akinnuoye-Agbaje, Diedrich Bader, Jonathan Banks, Steve Blum
N/A
Historia e tre grave të cilat eksplorojnë dashurinë dhe lirinë në Kaliforninën jugore gjatë fundit të viteve 1970.
Shkrimtari: Mike Mills Aktoret: Annette Bening, Elle Fanning, Greta Gerwig, Billy Crudup
119 min
Pasi humbi një ndeshje të rëndësishme boksi, Xhoni Tomson, kthehet në Kansas, ku bashkohet me miq të vjetër e bëhet pjesë e planeve të tyre.
Shkrimtari: David Tittone Aktoret: David Tittone, Jason Turner, Rich Zvosec, Katrina Ann Volonnino
105 min
Me te shikuarit Me shume
NDALOHET RREPTESISHT PER PERSONA NEN 18 VJEC PASI KA SKENA EROTIKE Nje dokumentar mbi jeten e aktoreve te kinematografise me pulle te kuqe
Shkrimtari: Doug Jacobson Aktoret: Brittany Andrews, Julia Ann, Hank Armstrong, Juli Ashton
N/A
Delibal "Mjalt helmues" një romance mes dy të dashuruarve a do të lulëzoj e ardhmja në baze të dashurisë apo karrierës, si do gjejnë veten që të vendosin se si duhet të jetojn..
Shkrimtari: Ali Bilgin Aktoret: Çagatay Ulusoy, Leyla Lidya Tugutlu, Hüseyin Avni Danyal, Mustafa Avkiran
117 min
Artur Bishop mendonte se e kishte lënë pas të kaluarën e tij si vrasës kur ish miku i tij rrëmben dashurinë e jetës së tij. Tani ai është i detyruar të udhëtojë përmes globit të kom..
Shkrimtari: Dennis Gansel Aktoret: Jason Statham, Jessica Alba, Tommy Lee Jones, Michelle Yeoh
N/A
KUJDES! FILMI PERMBAN SKENA TE FORTA EROTIKE! KESHILLOHET PER SHIKUES MBI 18 VJEC! Një vajzë seksualisht agresive takon dhe fillon një lidhje të ndezur me një djalë po aq agresiv, por kjo lid..
Shkrimtari: Clement Virgo Aktoret: Lauren Lee Smith, Eric Balfour, Polly Shannon, Mayko Nguyen
93 min
Bazuar në historinë e vërtetë të dy të rinjve, David Packouz dhe Efraim Diveroli, të cilët fituan një kontratë 300 milionë dollarëshe nga Departamenti Amerikan i Mbrojtjes, për të fur..
Shkrimtari: Todd Phillips Aktoret: Miles Teller, Steve Lantz, Gregg Weiner, David Packouz
114 min
Ne kete serial behet fjale per dy vellezer qe benin gjithqka per ta mbrojtur njeri tjetrin.Vellai i madh bie pre i nje komploti politik ku padrejtesisht denohet me ekzekutim ne karriken elektrike,p..
Shkrimtari: N/A Aktoret: Dominic Purcell, Wentworth Miller, Amaury Nolasco, Robert Knepper
44 min
KESHILLOHET VETEM PER TE RRITUR Diana eshte teper e lumtur ne martesen e saj me Paolo , por per shkak te pasionit te saj te cmendur per Sex , ajo perfundon rregullisht ne aventura erotike . Ajo nu..
Shkrimtari: Tinto Brass Aktoret: Claudia Koll, Paolo Lanza, Franco Branciaroli, Ornella Marcucci
93 min
Një neurokirurg ndërmerr një udhëtim me shpresën për të shpëtuar profesionin e tij pas një aksidenti, por çdo gjë merr një tjetër rrjedhë. Stiven Streinxh ndërmerr një udhëtim drej..
Shkrimtari: Scott Derrickson Aktoret: Benedict Cumberbatch, Chiwetel Ejiofor, Rachel McAdams, Benedict Wong
115 min
Pasi rikthehet në botën e krimit për të shlyer një borxh, Xhon Uik zbulon se mbi kokën e tij ka një çmim.
Shkrimtari: Chad Stahelski Aktoret: Keanu Reeves, Riccardo Scamarcio, Ian McShane, Ruby Rose
122 min
FILM EROTIK VETEM PER TE RRITUR
Shkrimtari: Ellen Earnshaw Aktoret: Shannon Tweed, Christian Noble, Dawn Ann Billings, Ashby Adams
94 min
FILM EROTIK VETEM PER TE RRITUR PASI KA SKENA TE FORTA EROTIKE. Rozë Dej është mësuesja e re në universitet. Ajo është shumë tërheqëse dhe e m’varur në epshe seksuale. Ajo bënë c..
Shkrimtari: Jai Prakash Aktoret: Kamalika Chanda, Rahul Sharma, Resham Thakkar, Adi Irani
133 min
Dario eshte nje botues i ri nga Milano . Ai shkon ne FEstivalin e Literatures qe organizohet ne Mantova ne 2004 , gruaja e ti e pakenaqur e shoqeron . Leon eshte nje desingner-fotograf francez. Nde..
Shkrimtari: Tinto Brass Aktoret: Anna Jimskaia, Riccardo Marino, Max Parodi, Nela Lucic
94 min
Kërkon me shumë?
Je një publikues, kërkon që të japesh mendime mbi filmat.Këeto jane disa nga mundësitë që do të kesh pasi të regjistrohesh!
  • Diskuto dhe vlerëso Filma
  • Ngarko Filma
  • Ndërto koleksionin tënd te Filmave
  • Ruaj dhe komento filmat e preferuar
  • Ndaj filmat që do të shikosh me vonë
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA