| Regjistorhu
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA
Krim
Në ditën që një vrasës serial që ai ndihmoi ta largojë duhejë të ekzekutohej, një psikolog mjeko-ligjor dhe profesor kolegji merr një telefonatë ku informohet se ai kanë mbetur edhe 88..
Shkrimtari: Jon Avnet Aktoret: Al Pacino, Alicia Witt, Leelee Sobieski, Amy Brenneman
108 min
Një haker i dënuar arrin një marrëveshje me SHBA-të dhe bashkë me kolegët e tij, një amerikan dhe një kinez, gjurmojnë një haker të rrezikshëm nga Çikago në Los Anxheles, nga Hong Ko..
Shkrimtari: Michael Mann Aktoret: Chris Hemsworth, Leehom Wang, Wei Tang, Viola Davis
133 min
Duke u ndeshur me pagjumësinë dhe PTSD të padiagnostifikuar, një veteran lufte punon natën si projektues në një kinema të vjetër. Duke u munduar të përshtatet me jetën civile, djali i t..
Shkrimtari: Ryan M. Kennedy Aktoret: Russ Russo, Natasha Alam, Doug E. Doug, Joseph R. Gannascoli
99 min
Kërkon me shumë?
Je një publikues, kërkon që të japesh mendime mbi filmat.Këeto jane disa nga mundësitë që do të kesh pasi të regjistrohesh!
  • Diskuto dhe vlerëso Filma
  • Ngarko Filma
  • Ndërto koleksionin tënd te Filmave
  • Ruaj dhe komento filmat e preferuar
  • Ndaj filmat që do të shikosh me vonë
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA