| Regjistorhu
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA
Krim
Një ekip i S.W.A.T. sulmohet nga një terrorist ndërkombëtar i cili ndjek pa rreshtur dhe egërsisht një njeri misterioz i cili u kap nga S.W.A.T. i Siatëllit pas një sulmi i cili përfundoi ..
Shkrimtari: Tony Giglio Aktoret: Sam Jaeger, Adrianne Palicki, Michael Jai White, Kyra Zagorsky
N/A
Duke u bazuar në idenë "Çdokush mund të tradhtoj këdo", Sarkar, figura e fuqishme politike këtë herë përdor dinakërinë dhe hilet politike për të zbuluar armiqtë.
Shkrimtari: Ram Gopal Varma Aktoret: Amitabh Bachchan, Abhishek Bachchan, Yami Gautam, Jackie Shroff
130 min
Tetë vjet pas zhdukjes së Kassandras, disa incidente shqetësuese tregojnë se ajo është ende gjallë. Policia, prindërit dhe vetë Kassandra, do të përpiqen të zbulojnë misterin e zhdukje..
Shkrimtari: Atom Egoyan Aktoret: Kevin Durand, Alexia Fast, Mireille Enos, Rosario Dawson
112 min
Mjeshtrit ndërkombëtar të vjedhjes, Sajmon Templar, i njohur ndryshe si Shenjtori, i kërkohet nga një burrë i pasur i dëshpëruar të gjejë vajzën e tij të rrëmbyer. Megjithatë, përve..
Shkrimtari: Simon West Aktoret: Eliza Dushku, Enrique Murciano, Roger Moore, Sammi Hanratty
126 min
Një familje periferike është e shkatërruar kur Ana katërmbëdhjetë vjeçare takon të dashurin e saj të parë në internet. Pas disa muajsh komunikimi përmes telefonit dhe internetit, Ana z..
Shkrimtari: David Schwimmer Aktoret: Clive Owen, Catherine Keener, Liana Liberato, Jason Clarke
106 min
Pas takimi të G8-t përpjekjet për tentativat e vrasjes ndaj Presidentit Amerikan nuk janë të ndalur nga shumë këndvështrime të ndryshme.
Shkrimtari: Pete Travis Aktoret: Dennis Quaid, Matthew Fox, Forest Whitaker, Bruce McGill
90 min
Tre të moshuar rrezikojnë familjet e tyre për të grabitur një bankë në mënyrë që të paguajnë detyrimet e pensionit.
Shkrimtari: Zach Braff Aktoret: Joey King, Morgan Freeman, Peter Serafinowicz, Ann-Margret
96 min
Dy vëllezër përhapin një terror të tmerrshëm ndërkohë që mundohen të ndërtojnë një perandori me një pushtet të paprecedentë në Mafian Britanike.
Shkrimtari: Zackary Adler Aktoret: Matt Vael, Simon Cotton, Kevin Leslie, Olivia Moyles
110 min
Një njeri qe ju pret njerezve kokat rrezikon gjithçka për të marrë një pikturë me vlerë te cilen e ka në pronësi një ish mercenar
Shkrimtari: Morten Tyldum Aktoret: Aksel Hennie, Synnøve Macody Lund, Nikolaj Coster-Waldau, Eivind Sander
100 min
Spit on Your Grave, rikujton tregimin e tmerrshëm të shkrimtares Jennifer Hills e cili migron nga qyteti në një kasolle simpatike në pyll për të filluar në librin e saj të ardhshëm. Por p..
Shkrimtari: Steven R. Monroe Aktoret: Sarah Butler, Jeff Branson, Andrew Howard, Daniel Franzese
108 min
Një ish zjarrfikës lufton kundër një grupi terroristesh që mbajnë peng zëvendës presidentin dhe disa pengje të there gjatë ndeshjes së shtatë të finales së Kupës Stenli.
Shkrimtari: Peter Hyams Aktoret: Jean-Claude Van Damme, Powers Boothe, Raymond J. Barry, Whittni Wright
111 min
Një oficer policie përpiqet të shkatërrojë një organizatë droge duke u infiltruar nga brenda.
Shkrimtari: Alan Mak, Anthony Pun Aktoret: Yihong Duan, Xuan Huang, Yueting Lang, Jiadong Xing
117 min
Kërkon me shumë?
Je një publikues, kërkon që të japesh mendime mbi filmat.Këeto jane disa nga mundësitë që do të kesh pasi të regjistrohesh!
  • Diskuto dhe vlerëso Filma
  • Ngarko Filma
  • Ndërto koleksionin tënd te Filmave
  • Ruaj dhe komento filmat e preferuar
  • Ndaj filmat që do të shikosh me vonë
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA