| Regjistorhu
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA
Krim
Ish marinsi Seal Bobby Kalinowski bën një jetë të qetë si arkitekt në LA me gruan e tij Dawn dhe Brianna, vajzën 16 vjeçare. Ato do të ftohen në një festë nga komshinjë e tyre dhe Elis..
Shkrimtari: David DeFalco Aktoret: Rob Van Dam, Dave Bautista, Lara Grice, Edrick Browne
88 min
Pasi rikthehet në botën e krimit për të shlyer një borxh, Xhon Uik zbulon se mbi kokën e tij ka një çmim.
Shkrimtari: Chad Stahelski Aktoret: Keanu Reeves, Riccardo Scamarcio, Ian McShane, Ruby Rose
122 min
Në një të ardhme jo shumë të largët, një ekip kriminelësh me jakë të bardhë, punësohen prej qeverisë Amerikane për të penguar një sulm kibernetik që kërcënon të çojë në falim..
Shkrimtari: Aram Rappaport Aktoret: Frank Grillo, Minnie Driver, AnnaSophia Robb, Dianna Agron
84 min
Një grup gansgsterësh të edukuar nga Bostoni ngrenë një biznes në Floridën e qetë gjatë periudhës së ndalimeve të mëdha, duke u përballur me konkurentë të tjerë dhe me Ku Klus Klan..
Shkrimtari: Ben Affleck Aktoret: Ben Affleck, Elle Fanning, Remo Girone, Brendan Gleeson
129 min
Izabela, një punonjëse e re në një agjenci ndërkombëtare reklamash dhe shefja e saj manipuluese, ambiciozja Kristinë, kalojnë nga të paturit një marrëdhënie erotike në të urryer njër..
Shkrimtari: Mark Waters Aktoret: Billy Bob Thornton, Kathy Bates, Tony Cox, Christina Hendricks
92 min
Në veri të Nju Jorkut, dy adoleshentë kanë për detyrë të pastrojnë rulotën e vjetër të babit të njërit prej tyre në një pronë të braktisur. Djaloshat habiten kur gjejnë brenda tre..
Shkrimtari: Jack Fessenden Aktoret: James Le Gros, John Speredakos, Larry Fessenden, Jack Fessenden
83 min
Pas një aksidenti, Tomi zgjohet nga koma dhe zbulon që pjesë nga celulari i tij i kanë ngelur në kokë. Dhe më e keqja, ai nuk mund t’i kthehet jetës normale adoleshente sepse ka zhvilluar..
Shkrimtari: Adam Randall Aktoret: Maisie Williams, Rory Kinnear, Miranda Richardson, Bill Milner
90 min
E tërhequr nga shkaku rrënjësor i sjelljes së dhunshme, psikologia me famë botërore, doktoresha Amanda Tajler, e kap mundësinë e intervistimit dhe analizimit të të burgosurit të dënuar..
Shkrimtari: Timothy Woodward Jr. Aktoret: Bruce Dern, Denise Richards, Kaiwi Lyman-Mersereau, Columbus Short
107 min
Historia e asaj që ndodh pasi një hajdut mjeshtër kapë shumën një të madhe, kur agjenti i FBI i cili premtoi se do ta kapë atë është gati ta bëjë këtë.
Shkrimtari: Brett Ratner Aktoret: Pierce Brosnan, Salma Hayek, Woody Harrelson, Don Cheadle
97 min
Ish krimineli Xhejkob Sternvud detyrohet te rikthehet ne Londer kur djali i tij perfshihet ne nje grabitje e cila deshtoi. Per vite te tera ai i ka fshehur gjurmet e tij , por detektivi Maks Levins..
Shkrimtari: Eran Creevy Aktoret: James McAvoy, Mark Strong, Andrea Riseborough, Johnny Harris
99 min
Një anije transportuese gazi sulmohet nga piratët somalezë në gjirin e Adenit. Marina Ruse dërgon një shkatërrues për të liruar pengjet dhe anijen e marrë peng.
Shkrimtari: Vasily Serikov Aktoret: Sergey Aprelskiy, Vladimir Blagoy, Vladislav Demin, Aleksandr Galibin
120 min
Kur e dashura e tij bëhet viktime e një vrasësi serik, Guru duhet thyer premtimet midis të mirës dhe asaj të keqes në kërkim të hakmarrjes për dashurin e jetës së ti.
Shkrimtari: Mohit Suri Aktoret: Sidharth Malhotra, Riteish Deshmukh, Shraddha Kapoor, Shaad Randhawa
129 min
Kërkon me shumë?
Je një publikues, kërkon që të japesh mendime mbi filmat.Këeto jane disa nga mundësitë që do të kesh pasi të regjistrohesh!
  • Diskuto dhe vlerëso Filma
  • Ngarko Filma
  • Ndërto koleksionin tënd te Filmave
  • Ruaj dhe komento filmat e preferuar
  • Ndaj filmat që do të shikosh me vonë
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA