| Regjistorhu
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA
Aventure
Një ish-operativ i Forcave Speciale, i kthyer në mercenar, i nënshtrohet një eksperimenti mashtrues që e lë atë me fuqi shëruese intensive, duke adoptuar një personalitet të dytë, si Ded..
Shkrimtari: Tim Miller Aktoret: Ryan Reynolds, Karan Soni, Ed Skrein, Michael Benyaer
108 min
While a civil war brews between several noble families in Westeros, the children of the former rulers of the land attempt to rise up to power. Meanwhile a forgotten race, bent on destruction, retur..
Shkrimtari: N/A Aktoret: Peter Dinklage, Lena Headey, Emilia Clarke, Kit Harington
56 min
Një ekip i astronautëve ndërkombëtare janë dërguar në një mision të rrezikshëm për të ringjallur Diellin e vdekur me një bombë atomike bërthamore në 2057
Shkrimtari: Danny Boyle Aktoret: Cillian Murphy, Michelle Yeoh, Troy Garity, Rose Byrne
107 min
Pasi Avioni i tyre rrezohet ne Alaske,6 punetore nafte udhehiqen nga nje gjahtare i kualifikuar per mbijetese, por nje tufe ujqerish te pameshirshem i ndjek ato ne cdo hap.
Shkrimtari: Joe Carnahan Aktoret: Liam Neeson, Frank Grillo, Dermot Mulroney, Dallas Roberts
117 min
Kërkon me shumë?
Je një publikues, kërkon që të japesh mendime mbi filmat.Këeto jane disa nga mundësitë që do të kesh pasi të regjistrohesh!
  • Diskuto dhe vlerëso Filma
  • Ngarko Filma
  • Ndërto koleksionin tënd te Filmave
  • Ruaj dhe komento filmat e preferuar
  • Ndaj filmat që do të shikosh me vonë
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA