| Regjistorhu
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA
Aventure
Në shekullin e 13-të në Irlandë, një grup murgjish duhet të transportojë një relikë të frikshme nëpër territorin Irlandez të mbushur me rreziqe, për në Romë.
Shkrimtari: Brendan Muldowney Aktoret: Tom Holland, Jon Bernthal, Richard Armitage, Stanley Weber
96 min
Butch Cassidy duke parë edhe njëherë për herë të fundit pamjen e shtëpise së tij, në aventurë qe e lidh atë me një hajdut të ri. Ata bëhen shënjester e gangesterëve dhe njerëzve t..
Shkrimtari: Mateo Gil Aktoret: Sam Shepard, Eduardo Noriega, Stephen Rea, Magaly Solier
102 min
Frenk Pirs duket se bën një jetë normale, por kur e shkuara shqetësuese rikthehet dhe i merret diçka e vyer për të, maska e tij e të qenit mirë bie dhe i rikthehet sërish dëshira për t..
Shkrimtari: Bong Joon Ho Aktoret: Tilda Swinton, Jake Gyllenhaal, Lily Collins, Giancarlo Esposito
118 min
Një dramë e vërtetë, përqendruar mbi eksploruesin Persival Foset i cili u zhduk në kërkim të një qyteti misterioz në Amazonë në vitet 1920.
Shkrimtari: James Gray Aktoret: Charlie Hunnam, Robert Pattinson, Sienna Miller, Tom Holland
141 min
Duke dëgjuar dhe ndjekur zemrën e tij, Efraimi Hanks gjen rrugën e tij në jetë dhe në fund siguron lehtësin dhe shpëtimin për vuajtjet e karrocave të dorës të kompanies Martin. Kjo ngja..
Shkrimtari: T.C. Christensen Aktoret: Darin Southam, Richard Benedict, James Gaisford, Koleman Stinger
99 min
Bazuar në ngjarje të vërteta, alpinisti i famshëm, Hongil, niset me një mision në Everest për të tërhequr trupin e pajetë të kolegut të tij të ri alpinist dhe përballet me sfidën më..
Shkrimtari: Seok-hoon Lee Aktoret: Jung-min Hwang, Sung-ha Jo, Woo Jung, In-kwon Kim
124 min
Një film për Mbretin e Anglisë, Arturin, të cilit i vjedhin të drejtën e drejtimit të mbretërisë derisa ai nxjerr shpatën nga guri, ku duhet të njihet me trashëgiminë e tij të vërtet..
Shkrimtari: Guy Ritchie Aktoret: Charlie Hunnam, Astrid Bergès-Frisbey, Jude Law, Djimon Hounsou
126 min
Dy shokë "pa fat" binden nga një i tretë për të shkuar me pushime. Vetëm pasi kanë zbritur në vendin e tretë të botës e kuptojnë që janë gati të kapin një nga kriminelet m..
Shkrimtari: Blake Freeman Aktoret: Danny Trejo, Casper Van Dien, Mindy Robinson, Lin Shaye
90 min
Deri në shekullin VII fiset arabe jetonin të ndara. Pas lindjes së islamit Muhamedit s.a.v.s (Paqja dhe mëshira e Allahut qoftë mbi të) i erdhi meleku më i dashur i Allahut, i cili bëri thi..
Shkrimtari: Moustapha Akkad Aktoret: Anthony Quinn, Irene Papas, Michael Ansara, Johnny Sekka
177 min
Ngjarja filloj kur Smërfeta dhe shokët e saj, Trupmadhi, i Mençuri dhe i Ngathëti gjejnë një hartë për në Pyllin e Ndaluar. Ata nisen për një aventurë drejt këtij pylli, për të paral..
Shkrimtari: Kelly Asbury Aktoret: Demi Lovato, Rainn Wilson, Joe Manganiello, Jack McBrayer
90 min
Kris Redfilld së bashku me ndihmën e Rebekës dhe Leonit, do të mundohet të ndalojë një trafikant armësh të mos përhapë një virus vdekjeprurës në Nju Jork.
Shkrimtari: Takanori Tsujimoto Aktoret: Erin Cahill, Kevin Dorman, Arif S. Kinchen, Matthew Mercer
97 min
Noor eshte nje gazetare e cila ben nje jete normale mes punes dashurise dhe jetes personale por jeta e saj merr nje kthes tjeter kur ajo merret me nje ceshtje investigative.
Shkrimtari: Sunhil Sippy Aktoret: Sunny Leone, Sonakshi Sinha, Purab Kohli, Kanan Gill
117 min
Kërkon me shumë?
Je një publikues, kërkon që të japesh mendime mbi filmat.Këeto jane disa nga mundësitë që do të kesh pasi të regjistrohesh!
  • Diskuto dhe vlerëso Filma
  • Ngarko Filma
  • Ndërto koleksionin tënd te Filmave
  • Ruaj dhe komento filmat e preferuar
  • Ndaj filmat që do të shikosh me vonë
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA