| Regjistorhu
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA
Aventure
Një grup i të mbijetuarve pas Apokalipsit përpiqen të mbijetojnë në një botë ku xhungla, pyjet, ligatinat e parëndësishme dhe shkretëtirat e kanë zhdukur qytetërimin. Ata përballen me..
Shkrimtari: Mikael Salomon Aktoret: Sean Bean, Corey Sevier, Sam Claflin, Annabelle Wallis
90 min
Dy klane gjarpërinjsh bashkëjetojnë në shkretëtirë. Gjarpërinjtë e bukur jeshil që jetojnë nën strehën e një oazi, të mbrojtur dhe respektuar nga njeriu dhe gjarpërinjtë helmues që..
Shkrimtari: Pierre Coré Aktoret: Omar Sy, Louane Emera, Franck Gastambide, Vincent Lacoste
86 min
Kur Shiva, i biri i Bahubalit, meson per origjinen e tij, fillon te kerkoje pergjigje. Ai perballet me ngjarjet e se shkuares qe ndodhin ne mbreterine e Mahishamatit.
Shkrimtari: S.S. Rajamouli Aktoret: Prabhas, Rana Daggubati, Anushka Shetty, Tamannaah Bhatia
N/A
Kur një radio bie nga qielli në duart e një qeni naiv, ai largohet nga shtëpia për të përmbushur ëndrrën, të bëhet muzikant, duke sjellë edhe një seri ngjarjes të pazakonta.
Shkrimtari: Ash Brannon Aktoret: Luke Wilson, Eddie Izzard, J.K. Simmons, Lewis Black
90 min
Një grup ushtarësh amerikanë dhe finlandezë futen në dyluftim me rusët. Misioni i tyre ështe që të gjejnë bunkerin sovjetik.Pasi behet sulmi, gjërat nuk shkojnë mirë, dhe të gjithë..
Shkrimtari: Marko Mäkilaakso Aktoret: Andrew Tiernan, Jouko Ahola, Samuel Vauramo, Mikko Leppilampi
86 min
Rojtarët e Galaktikës vazhdojnë aventurat e tyre në skuadër, ndërsa zbulojnë misterin e atësisë së vërtetë të Piter Kuillit.
Shkrimtari: James Gunn Aktoret: Chris Pratt, Zoe Saldana, Dave Bautista, Vin Diesel
136 min
Gjatë sundimit të vikingëve, Kainan, një njeri nga një botë e largët, rrëzohet në tokë, duke sjellë me vete një grabitqar të huaj të njohur si Moorwen. Edhe pse të dy njerëzit dhe p..
Shkrimtari: Howard McCain Aktoret: Jim Caviezel, Sophia Myles, Jack Huston, John Hurt
115 min
"Largo Winch, Drejtori i Përgjithshëm i sapo emëruar i Grupit W,është akuzuar për krime kundër njerëzimit në po atë ditë që ai njofton qëllimin e tij për të shitur korporatën e..
Shkrimtari: Jérôme Salle Aktoret: Tomer Sisley, Sharon Stone, Ulrich Tukur, Napakpapha Nakprasitte
119 min
Keni Uells, një zbulues mineralesh, të cilit puna nuk po i ecën shumë mirë, njeh një gjeolog dhe së bashku nisin një rrugëtim për të gjetur ar në një xhungël të paeksploruar të Indo..
Shkrimtari: Stephen Gaghan Aktoret: Matthew McConaughey, Edgar Ramírez, Bryce Dallas Howard, Corey Stoll
120 min
Brendoni është një 15 vjeçar që ëndërron të ketë një palë Air Xhordans. Sapo ai arrin të marrë një palë, një tip në lagje ia vjedh, duke e detyruar Brendonin dhe shokët e tij të ..
Shkrimtari: Justin Tipping Aktoret: Jahking Guillory, Christopher Jordan Wallace, Christopher Meyer, Kofi Siriboe
80 min
Katër ushtarë amerikanë dhe një Britanez duke luftuar në Europë gjatë Luftës së Dytë Botërore për t’u kthyer në territorin e aleatëve, pasi u ndanë nga forcat amerikane gjatë masa..
Shkrimtari: Ryan Little Aktoret: Corbin Allred, Alexander Polinsky, Kirby Heyborne, Larry Bagby
90 min
Një qen kërkon të zbulojë qëllimin e jetës, gjatë rrjedhës së disa jetëve dhe pronarëve të ndryshëm që kalon, duke u bërë kështu pjesë e shumë aventurave dhe momenteve prekëse.
Shkrimtari: Lasse Hallström Aktoret: Josh Gad, Dennis Quaid, Peggy Lipton, K.J. Apa
100 min
Kërkon me shumë?
Je një publikues, kërkon që të japesh mendime mbi filmat.Këeto jane disa nga mundësitë që do të kesh pasi të regjistrohesh!
  • Diskuto dhe vlerëso Filma
  • Ngarko Filma
  • Ndërto koleksionin tënd te Filmave
  • Ruaj dhe komento filmat e preferuar
  • Ndaj filmat që do të shikosh me vonë
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA