| Regjistorhu
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA
Lufte
Një operativ i CIA-s është marrë peng nga një grup terroristësh. Kur i biri mëson se nuk ka plan për të shpëtuar babanë e tij, ai nis operacionin e tij të shpëtimit.
Shkrimtari: Steven C. Miller Aktoret: Bruce Willis, Kellan Lutz, Gina Carano, D.B. Sweeney
83 min
Një grup forcash speciale ushtarake, drejtuar nga rreshteri Vik Mosbi me një snajper ekspert, rreshterin Xheik Shandler, gjatë një misioni special dërgohen në një fshat të largët të Afgan..
Shkrimtari: Fred Olen Ray Aktoret: Steven Seagal, Rob Van Dam, Tim Abell, Dale Dye
84 min
Bazuar ne histori te vertete Një perëndimor gjen strehim me një grup të grash në kishë gjatë pushtimit nga Japonisë në vitin 1937.Ky prift, ai përpiqet të udhëheqe gratë drejt nje ven..
Shkrimtari: Yimou Zhang Aktoret: Christian Bale, Ni Ni, Xinyi Zhang, Tianyuan Huang
146 min
Filmi ndjek Mickey Tomlinson ! Nje komando ushtrie qe merr pjese ne trajnimin me te rrezikshem ushtarak per tu bere pjese e forces Elitare SAS.
Shkrimtari: Ronnie Thompson Aktoret: Tom Hughes, Noel Clarke, Alex Reid, George Russo
84 min
Prill 1945: Teksa aleatët bëjnë tentimet e fundit për ta fituar luftën kundër gjermanëve, një rreshter dhe pesë ushtarët e tij me një tenkë Sherman infiltrohen në një mision brenda n..
Shkrimtari: David Ayer Aktoret: Brad Pitt, Shia LaBeouf, Logan Lerman, Michael Peña
134 min
Gjatë Luftës së Dytë Botërore, një histori e parë nëpërmjet syve të pafajshëm të Brunos, djali tetë-vjeçar i një komandanti gjerman në një kamp përqendrimi, që krijon një miqës..
Shkrimtari: Mark Herman Aktoret: Asa Butterfield, Zac Mattoon O'Brien, Domonkos Németh, Henry Kingsmill
94 min
Mekbethi, Zotëria i Glamisit pranon një profeci nga tre shtriga se një ditë ai do të bëhet Mbreti i Skocisë. Konsumuar nga ambicja dhe nxitur nga gruaja e tij, Mekbethi e vret mbretin dhe e ..
Shkrimtari: Justin Kurzel Aktoret: Jack Madigan, Frank Madigan, Michael Fassbender, Marion Cotillard
113 min
Në tmerrin e vitit 1944 të Aushviçit, një i burgosur që detyrohet të djegë kufomat e popullit të tij e gjen mbijetesën morale duke u përpjekur të shpëtojë nga flakët trupin e një dja..
Shkrimtari: László Nemes Aktoret: Géza Röhrig, Levente Molnár, Urs Rechn, Todd Charmont
107 min
(Bazuar ne histori te vertete)lufta e ushtrareve rus per mbrojtjen e Stalingradit kundra Gjermaneve te cilet jane me mizor se cfare duket..
Shkrimtari: Fedor Bondarchuk Aktoret: Mariya Smolnikova, Yanina Studilina, Pyotr Fyodorov, Thomas Kretschmann
131 min
Kërkon me shumë?
Je një publikues, kërkon që të japesh mendime mbi filmat.Këeto jane disa nga mundësitë që do të kesh pasi të regjistrohesh!
  • Diskuto dhe vlerëso Filma
  • Ngarko Filma
  • Ndërto koleksionin tënd te Filmave
  • Ruaj dhe komento filmat e preferuar
  • Ndaj filmat që do të shikosh me vonë
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA