| Regjistorhu
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA
Lufte
Rindërtimi shkatërrues i përdhunimit dhe vrasjes së një vajze 15-vjeçare në Irak nga ana e ushtarëve amerikanë në Samara në vitin 2006.
Shkrimtari: Brian De Palma Aktoret: Izzy Diaz, Rob Devaney, Ty Jones, Anas Wellman
90 min
Historia e vertete e dy snajperave ruse dhe gjermane qe luajnë një lojë e maces me miun në betejën e Stalingradit duke u perpjekur per te eleminuar njeri – tjetrin.
Shkrimtari: Jean-Jacques Annaud Aktoret: Jude Law, Ed Harris, Rachel Weisz, Joseph Fiennes
131 min
Nje elite ushtaresh te mbetur pas linjave te armikur dhe te menduar si te vdekur.Por komandandit i Sektor 4 kthehet te marr hak mbi moton "Ne nuk leme asnje mbrapa"
Shkrimtari: Olivier Gruner Aktoret: Eric Roberts, Olivier Gruner, Salman Bokhari, Jeff Jay
91 min
Fatet e Henrit - një reporteri amerikan e cinik, i cili ka humbur shpirtin e tij dhe Terezës, një nga censoret Republikane, me detyrë për të mbikëqyrur lajmet që gazetarët mund të dërgoj..
Shkrimtari: Koldo Serra Aktoret: Burn Gorman, James D'Arcy, Jack Davenport, María Valverde
110 min
Historia e disa studentave te cilet perpiqen te mbrojne nje shkolle me studente gjate luftes Koreane
Shkrimtari: John H. Lee Aktoret: Seung-won Cha, Sang-Woo Kwon, Seung-hyun Choi, Seung-woo Kim
120 min
"Ky film është i bazuar në përplasjen detare të vërtetë ndërmjet Koresë së veriut dhe jugut pranë kufirit të veriut në detin e verdhë gjatë kupës botërore të 2002, Kore-Japon..
Shkrimtari: Hak-sun Kim Aktoret: Mu-Yeol Kim, Ku Jin, Hyun-woo Lee, Chung-ah Lee
130 min
Pearl Harbor ndjek historinë e dy miqve më të mirë, Rafe dhe Danny, dhe dashuria e tyre e jetes se si ata të shkojnë jashtë për t’u bashkuar me luftën.
Shkrimtari: Michael Bay Aktoret: Ben Affleck, Josh Hartnett, Kate Beckinsale, William Lee Scott
183 min
Gjatë Luftës së Bosnjës, Danijel, një ushtar lufton për serbët, ri-ballafaqohet me Ajla, një boshnjak i cili është tani një rob në kampin e tij ai mbikëqyr. Lidhja e tyre dikur premtue..
Shkrimtari: Angelina Jolie Aktoret: Zana Marjanovic, Goran Kostic, Rade Serbedzija, Vanessa Glodjo
127 min
Në Thailand, John Rambo u bashkohet një grupi të mercernarëve për të marrë një vend të shkatërruar nga lufta, dhe për të shpëtuar një grup të puntorëve që u rrëmbyen nga njësia e..
Shkrimtari: Sylvester Stallone Aktoret: Sylvester Stallone, Julie Benz, Matthew Marsden, Graham McTavish
92 min
Një djalosh tetëvjeçar është i gatshëm të bëjë çdo gjë për të përfunduar Lufta e Dytë Botërore që të kthejë babain në shtëpi. Historia tregon dashurinë e papërshkrueshme që ..
Shkrimtari: Alejandro Monteverde Aktoret: Ted Levine, David Henrie, Kevin James, Emily Watson
106 min
Snajperat elitarë Brendon Beket dhe Riçard Miller kanë për detyrë të mbrojnë një gazsjellës nga terroristët. Kur beteja me armikun çon në vrasjen e snajperave nga një qitës fantazëm ..
Shkrimtari: Don Michael Paul Aktoret: Nigel Barber, Chad Michael Collins, Presciliana Esparolini, Enoch Frost
N/A
Çfarë është kjo luftë, në zemër të natyrës?Pse kërkon natyra të sfidojë veten?Pse lufton toka kundër detit?Ka ndonjë fuqi hakmarrëse natyra?Mos vallë ka më shumë se një fuqi të ..
Shkrimtari: Terrence Malick Aktoret: Nick Nolte, Jim Caviezel, Sean Penn, Elias Koteas
170 min
Kërkon me shumë?
Je një publikues, kërkon që të japesh mendime mbi filmat.Këeto jane disa nga mundësitë që do të kesh pasi të regjistrohesh!
  • Diskuto dhe vlerëso Filma
  • Ngarko Filma
  • Ndërto koleksionin tënd te Filmave
  • Ruaj dhe komento filmat e preferuar
  • Ndaj filmat që do të shikosh me vonë
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA