| Regjistorhu
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA
Lufte
Një grup mirëmbajtësish hekurudhe nisen me një mision sa të rrezikshëm dhe aventurier për të shpëtuar vendin nga japonezët, në Kinën e vitit 1941.
Shkrimtari: Ding Sheng Aktoret: Jackie Chan, Zitao Huang, Jaycee Chan, Kai Wang
124 min
Afganistan, Majk Stivens, pas dështimit të misionit të tij, në rrugën drejt vendit ku do t'i bashkohet trupave të tjera të ushtrisë, e gjen veten në një fushë me mina disa vjeçare dhe m..
Shkrimtari: Fabio Guaglione, Fabio Resinaro Aktoret: Armie Hammer, Annabelle Wallis, Tom Cullen, Clint Dyer
106 min
Film Shqiptare Histria e nje gruaje nga Kosova qe kthehet ne vendlindje per te lindur nje femrije i cili eshte fryt i nje perdhunimi.
Shkrimtari: Agim Sopi Aktoret: Lumnie Sopi, Doug Barron, Blerim Gjoci, Enver Petrovci
99 min
Një dramë, e fuksuar në Afganistan të cilit jan dërguar një kongresmen, një gazetar dhe një profesor , një ngjarje e përfshir mes 2 ushtrive dhe armiqev të përcaktuar në një sekuenc..
Shkrimtari: Robert Redford Aktoret: Robert Redford, Meryl Streep, Tom Cruise, Michael Peña
92 min
Mjeku ushtarak amerikan i Luftës së Dytë Botërore Desmond T. Dos, i cili shërbeu gjatë betejës në Okinaua, refuzon të vrasë njerëz dhe kthehet në njeriun e parë në historinë e Amerik..
Shkrimtari: Mel Gibson Aktoret: Andrew Garfield, Richard Pyros, Jacob Warner, Milo Gibson
139 min
Në një qytet të vogël, të quajtur Port, një endacak zbulon një plan terrorist kundër Amerikës. Ai mundohet t’i tregojë sherifit të qytetit, por injorohet nga të gjithë. Ai dhe disa h..
Shkrimtari: Thomas J. Churchill Aktoret: Kenny Johnson, Mindy Robinson, Tyler Mane, William Forsythe
90 min
Kur në vitin 1941 Gjermania naziste pushtoi Bashkimin Sovjetik, trupat e tyre rethuan shpejt Leningradin. Gazetarët e huaj janë evakuuar, por një prej tyre, Kate Davies, prezumohet e vdekur dhe..
Shkrimtari: Aleksandr Buravskiy Aktoret: Mira Sorvino, Armin Mueller-Stahl, Olga Sutulova, Gabriel Byrne
110 min
Një histori epike e vendosur në Kazakistanin e shekullit te 18, ku një i ri është i destinuar për ti bashkuar tre fiset ndërluftuese të vendit.
Shkrimtari: Sergei Bodrov, Ivan Passer Aktoret: Kuno Becker, Jay Hernandez, Jason Scott Lee, Doskhan Zholzhaksynov
112 min
Tre ushtarë luftojnë për të rregulluar jetën në shtëpi pas kthimit në shtëpi nga një luftë e gjatë në Irak.
Shkrimtari: Irwin Winkler Aktoret: Samuel L. Jackson, Jessica Biel, Brian Presley, 50 Cent
106 min
Jean Claude luan një zyrtar i cili sapo është emëruar si i i dyti në Komandë në një Ambasada Amerikane, në një vend të vogël Evropiano Lindor.
Shkrimtari: Simon Fellows Aktoret: Jean-Claude Van Damme, Julie Cox, Alan McKenna, William Tapley
92 min
Historia e vërtetë e dhimbshme e ekuipazhit të ASHBA Indianapolis, të cilët ngecën në ujërat filipinë për pesë ditë pas dorëzimit të armëve atomike që do i jepnin fund Luftës së D..
Shkrimtari: Mario Van Peebles Aktoret: Nicolas Cage, Tom Sizemore, Thomas Jane, Matt Lanter
N/A
Një ekip me tetë ushtarë, duhet të luftoi në rrugen e fsheht të armikut , në Kongo të Afrikes të parandaloi vjedhjen dhe kontrabanden e cila po ndodhë…
Shkrimtari: Roel Reiné Aktoret: Tom Sizemore, Lex Shrapnel, Anthony Oseyemi, Michael Everson
98 min
Kërkon me shumë?
Je një publikues, kërkon që të japesh mendime mbi filmat.Këeto jane disa nga mundësitë që do të kesh pasi të regjistrohesh!
  • Diskuto dhe vlerëso Filma
  • Ngarko Filma
  • Ndërto koleksionin tënd te Filmave
  • Ruaj dhe komento filmat e preferuar
  • Ndaj filmat që do të shikosh me vonë
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA