| Regjistorhu
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA
Fantastiko-Shkencor
John fillon të ketë paraliza gjatë gjumit dhe ndërsa qëndron i shtrirë në krevat, qenie të cilat ekzistojnë në hijet e errëta të natës e vizitojnë atë. Tmerri i John-it shtohet kur m..
Shkrimtari: Drew Gabreski Aktoret: Brian Krause, Jaimi Paige, Louis Herthum, Jared Abrahamson
99 min
Pesë miq gjatë pushimeve qëndrojnë në një shtëpi duke pritur asgjë më shumë se një kohë zbavitëse, duke mos ditur që planeti Tokë është nën një pushtim të huaj dhe rrëmbim në ..
Shkrimtari: Mauro Borrelli Aktoret: RJ Mitte, Wesley Snipes, Jedidiah Goodacre, Niko Pepaj
N/A
Një grup të rinjsh fitojnë superfuqi kur gjejnë disa monedha shumë të vjetra dhe ata duhet të mposhtin Rita Repulsën, e cila dëshiron të shkulë Kristalin Zeo nga Toka, për ta shkatërru..
Shkrimtari: Dean Israelite Aktoret: Dacre Montgomery, Naomi Scott, RJ Cyler, Ludi Lin
124 min
Në vitin 2961, është koha pas njerëzimit dhe natyra ka ringjallur tokën. Një gjuetar i quajtur Signus thirret për të mbrojtur popullin e tij. Ai udhëton nëpër një luginë të shkretë p..
Shkrimtari: Benjamin Ross Hayden Aktoret: Corey Sevier, Roseanne Supernault, Michelle Thrush, Julian Black Antelope
98 min
Ndërsa bota shkon në luftë dhe grindje civile, një agjent i CIA-s arrin në një burg të fshehtë nëntokësor për të marrë në pyetje një terrorist që udhëton në kohë, të cilën ajo ..
Shkrimtari: Gaurav Seth Aktoret: Damon Runyan, Julian Richings, Michelle Nolden, Andrew Lichti-Lee
90 min
Një pilot përpiqet të shpëtojë familjen e tij dhe planetin pasi një eksperiment për të siguruar energji të pashterueshme shkon keq.
Shkrimtari: Tim Smit Aktoret: Dan Stevens, Don Alphonso, Chloe-May Cuthill, Tygo Gernandt
91 min
Ekipi i një anijeje koloniste, drejtuar në një planet të largët, zbulon një parajsë të paeksploruar me një kërcënim përtej imagjinatës së tyre dhe duhet të tentojnë një arratisje p..
Shkrimtari: Ridley Scott Aktoret: Michael Fassbender, Katherine Waterston, Billy Crudup, Danny McBride
122 min
Dashuria midis nje politikani te ri dhe premtues me nje balerine po perpiqet te shkaterrohet nga disa forca misterioze!
Shkrimtari: George Nolfi Aktoret: Matt Damon, Emily Blunt, Lisa Thoreson, Florence Kastriner
106 min
Të mbijetuarit e një sulmi bërthamor janë mbledhur së bashku në bodrumin e ndërtesës së tyre, ku frika dhe pakësimi i furnizimeve me ushqime,i kanë çuar larg në dinamikën e tyre…
Shkrimtari: Xavier Gens Aktoret: Lauren German, Michael Biehn, Milo Ventimiglia, Courtney B. Vance
112 min
Një grup i të mbijetuarve pas Apokalipsit përpiqen të mbijetojnë në një botë ku xhungla, pyjet, ligatinat e parëndësishme dhe shkretëtirat e kanë zhdukur qytetërimin. Ata përballen me..
Shkrimtari: Mikael Salomon Aktoret: Sean Bean, Corey Sevier, Sam Claflin, Annabelle Wallis
90 min
Gjatë sundimit të vikingëve, Kainan, një njeri nga një botë e largët, rrëzohet në tokë, duke sjellë me vete një grabitqar të huaj të njohur si Moorwen. Edhe pse të dy njerëzit dhe p..
Shkrimtari: Howard McCain Aktoret: Jim Caviezel, Sophia Myles, Jack Huston, John Hurt
115 min
Për të nxjerr në pah një komplot grabitje, një agjent i FBI i nënshtrohet një operacioni, i cili përballet me identitetin dhe pamje fizike të një terroristi të pamëshirshëm.
Shkrimtari: John Woo Aktoret: John Travolta, Nicolas Cage, Joan Allen, Alessandro Nivola
138 min
Kërkon me shumë?
Je një publikues, kërkon që të japesh mendime mbi filmat.Këeto jane disa nga mundësitë që do të kesh pasi të regjistrohesh!
  • Diskuto dhe vlerëso Filma
  • Ngarko Filma
  • Ndërto koleksionin tënd te Filmave
  • Ruaj dhe komento filmat e preferuar
  • Ndaj filmat që do të shikosh me vonë
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA