| Regjistorhu
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA
Fantastiko-Shkencor
Një magjistar i ri rrugësh kujdeset i vetëm për motrën e tij të vogël duke u marrë me aktivitete të paligjshme pasi mbeten jetimë...
Shkrimtari: J.D. Dillard Aktoret: Jacob Latimore, Seychelle Gabriel, Dulé Hill, Storm Reid
89 min
Autobotët dhe Deseptikonët janë në luftë ndërkohë që fati i njerëzimit varet në fije të perit. Optimus Praimi është zhdukur. Çelësi për të shpëtuar Tokën ndodhet i groposur thell..
Shkrimtari: Michael Bay Aktoret: Mark Wahlberg, Anthony Hopkins, Josh Duhamel, Laura Haddock
149 min
Në një të ardhme të afërt, ajri i thithshëm nuk ekziston më dhe dy inxhinierë të caktuar për të mbrojtur shpresën e fundit të njerëzimit luftojnë për të mbrojtur jetët e tyre ndë..
Shkrimtari: Christian Cantamessa Aktoret: Norman Reedus, Djimon Hounsou, Sandrine Holt, Michael Hogan
95 min
Dae-ho, gazetari investigativ, kerkon te zbuloje ku ndodhet i biri qe u rrembye para 3 vitesh. Me ndihmen e nje agjenti dhe nje mikeshe psikiatre, ai do te ripershkoje kujtimet e tij lidhur me ngja..
Shkrimtari: N/A Aktoret: Ho-jin Chun, Soo Go, Suk-ho Jun, Hye-jeong Kang
101 min
Arlen dënohet në një burg në mes të shkretëtirës ku të burgosurit quhen Tufa e Keqe dhe janë të ndarë në dy kampe: Kampi i Rehatisë dhe ai i Urës, ku të gjithë janë kanibalë.
Shkrimtari: Ana Lily Amirpour Aktoret: Suki Waterhouse, Jason Momoa, Jayda Fink, Keanu Reeves
118 min
John fillon të ketë paraliza gjatë gjumit dhe ndërsa qëndron i shtrirë në krevat, qenie të cilat ekzistojnë në hijet e errëta të natës e vizitojnë atë. Tmerri i John-it shtohet kur m..
Shkrimtari: Drew Gabreski Aktoret: Brian Krause, Jaimi Paige, Louis Herthum, Jared Abrahamson
99 min
Pesë miq gjatë pushimeve qëndrojnë në një shtëpi duke pritur asgjë më shumë se një kohë zbavitëse, duke mos ditur që planeti Tokë është nën një pushtim të huaj dhe rrëmbim në ..
Shkrimtari: Mauro Borrelli Aktoret: RJ Mitte, Wesley Snipes, Jedidiah Goodacre, Niko Pepaj
N/A
Një grup të rinjsh fitojnë superfuqi kur gjejnë disa monedha shumë të vjetra dhe ata duhet të mposhtin Rita Repulsën, e cila dëshiron të shkulë Kristalin Zeo nga Toka, për ta shkatërru..
Shkrimtari: Dean Israelite Aktoret: Dacre Montgomery, Naomi Scott, RJ Cyler, Ludi Lin
124 min
Në vitin 2961, është koha pas njerëzimit dhe natyra ka ringjallur tokën. Një gjuetar i quajtur Signus thirret për të mbrojtur popullin e tij. Ai udhëton nëpër një luginë të shkretë p..
Shkrimtari: Benjamin Ross Hayden Aktoret: Corey Sevier, Roseanne Supernault, Michelle Thrush, Julian Black Antelope
98 min
Ndërsa bota shkon në luftë dhe grindje civile, një agjent i CIA-s arrin në një burg të fshehtë nëntokësor për të marrë në pyetje një terrorist që udhëton në kohë, të cilën ajo ..
Shkrimtari: Gaurav Seth Aktoret: Damon Runyan, Julian Richings, Michelle Nolden, Andrew Lichti-Lee
90 min
Një pilot përpiqet të shpëtojë familjen e tij dhe planetin pasi një eksperiment për të siguruar energji të pashterueshme shkon keq.
Shkrimtari: Tim Smit Aktoret: Dan Stevens, Don Alphonso, Chloe-May Cuthill, Tygo Gernandt
91 min
Ekipi i një anijeje koloniste, drejtuar në një planet të largët, zbulon një parajsë të paeksploruar me një kërcënim përtej imagjinatës së tyre dhe duhet të tentojnë një arratisje p..
Shkrimtari: Ridley Scott Aktoret: Michael Fassbender, Katherine Waterston, Billy Crudup, Danny McBride
122 min
Kërkon me shumë?
Je një publikues, kërkon që të japesh mendime mbi filmat.Këeto jane disa nga mundësitë që do të kesh pasi të regjistrohesh!
  • Diskuto dhe vlerëso Filma
  • Ngarko Filma
  • Ndërto koleksionin tënd te Filmave
  • Ruaj dhe komento filmat e preferuar
  • Ndaj filmat që do të shikosh me vonë
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA