| Regjistorhu
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA
Mister
Shansi i një familjari që takon një endacak të fiksuar pas komploteve dhe e bën të kërkohet nga policia për një ngjarje të njohur si përmbytja.
Shkrimtari: Sarah Adina Smith Aktoret: Rami Malek, DJ Qualls, Kate Lyn Sheil, Sukha Belle Potter
96 min
Nje biznesmen i ri perballet me nje avokat ne perpjekje per te provuar pafajesine per vrasjen e te dashures se tij.
Shkrimtari: Oriol Paulo Aktoret: Mario Casas, Ana Wagener, José Coronado, Bárbara Lennie
106 min
12 Shkurti është thjesht një ditë si të tjerat në jetën e kënaqshme të Semit, deri sa del të jetë dita e saj e fundit. E ngecur në rijetimin e ditës së saj të fundit gjatë një jave..
Shkrimtari: Ry Russo-Young Aktoret: Zoey Deutch, Halston Sage, Logan Miller, Kian Lawley
98 min
Një blerëse personale refuzon të largohet nga Parisi pa kontaktuar më vëllain e saj të vdekur.
Shkrimtari: Olivier Assayas Aktoret: Kristen Stewart, Lars Eidinger, Sigrid Bouaziz, Anders Danielsen Lie
105 min
Ndërkohë që shkolla e tyre mban zi për vdekjen e Hana Bejkër, miku I saj Klei merr një kuti me kaseta që përmbajnë mesazhe të regjistruara prej saj përpara se të kryente vetëvrasje.
Shkrimtari: N/A Aktoret: Dylan Minnette, Katherine Langford, Christian Navarro, Alisha Boe
60 min
Vite pasi u largua nga Damasku nën rrethane të çuditshme , Adib Abdel Kareem duhet tëe rikthehet përseri atje dhe të shpetojë vajzën e tij e cila ka humbur deri sa po kërkonte të dhëna p..
Shkrimtari: Ruba Nadda Aktoret: Alexander Siddig, Joshua Jackson, Marisa Tomei, Oded Fehr
93 min
Mamaja e Kevin mundohet ta dojë fëmijën e saj të çuditshëm, pavarësisht gjërave të këqija që ai thotë e bën ndërsa rritet. Por Kevin sapo ka filluar, dhe akti i tij final i tejkalon t..
Shkrimtari: Lynne Ramsay Aktoret: Tilda Swinton, John C. Reilly, Ezra Miller, Jasper Newell
112 min
“Zëri që vjen nga guri” luhet në Toskanën e 1950-ës. Është historia e Verenës, një infermiere e thirrur për të ndihmuar një djalë të vogël, që ka rënë në heshtje pas vdekjes ..
Shkrimtari: Eric D. Howell Aktoret: Emilia Clarke, Marton Csokas, Caterina Murino, Kate Linder
94 min
Një Afro-Amerikan viziton familjen misterioze të të dashurës së tij.
Shkrimtari: Jordan Peele Aktoret: Daniel Kaluuya, Allison Williams, Catherine Keener, Bradley Whitford
104 min
Pasi dorëzon një pacient në një spital me personel të reduktuar një polic përjeton disa ndodhi të çuditshme dhe të dhunshme që në dukje lidhen me një sekt të mistershëm.
Shkrimtari: Jeremy Gillespie, Steven Kostanski Aktoret: Aaron Poole, Kenneth Welsh, Daniel Fathers, Kathleen Munroe
90 min
Një histori dashurie fillon një vit pas një zbulimi shokues të ekzistencës së jetës së përtejme.
Shkrimtari: Charlie McDowell Aktoret: Robert Redford, Mary Steenburgen, Brian McCarthy, Jason Segel
110 min
Një vajzë e bukur që ka gjithçka. Simpatike, e gjallë, me fjalë të saj: "shumë e lumtur që të bie në dashuri." Një përplasje e papritur e makinave, dhe zemra e saj ndalon p..
Shkrimtari: Kerem Deren Aktoret: Engin Akyürek, Farah Zeynep Abdullah, Ceren Moray, Onur Tuna
106 min
Kërkon me shumë?
Je një publikues, kërkon që të japesh mendime mbi filmat.Këeto jane disa nga mundësitë që do të kesh pasi të regjistrohesh!
  • Diskuto dhe vlerëso Filma
  • Ngarko Filma
  • Ndërto koleksionin tënd te Filmave
  • Ruaj dhe komento filmat e preferuar
  • Ndaj filmat që do të shikosh me vonë
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA