| Regjistorhu
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA
Mister
Pas një nate të mbushur plotë me aventura, vajza që Kuentini kishte dashur gjatë gjithë jetës së tij, Margo, zhduket, duke lënë pas gjurmë që Kuentini dhe shokët e tij i ndjekin ku së..
Shkrimtari: Jake Schreier Aktoret: Nat Wolff, Cara Delevingne, Austin Abrams, Justice Smith
109 min
The Boy (2016) Me Titra Shqip Nje dado Amerikane shokohet kur merr vesh qe femija qe ajo do perkujdeset ne familjen e re eshte ne te vertete nje kukull me permasa njerzore. Pasi ajo thyen disa nga ..
Shkrimtari: William Brent Bell Aktoret: Lauren Cohan, Rupert Evans, James Russell, Jim Norton
97 min
Një ekip i punës hetimore gazetarësh së bashku me një agjent të policisë në përpjekje për të zgjidhur vrasjen e mësueses se një kongresmeni!
Shkrimtari: Kevin Macdonald Aktoret: Russell Crowe, Ben Affleck, Rachel McAdams, Helen Mirren
127 min
Një agjent i FBI-së dhe një detektive Interpoli vihen në ndjekje të një grupi iluzionistësh, të cilët vjedhin para nëpër banka gjatë performancës së tyre dhe shpërblejnë audiencën ..
Shkrimtari: Louis Leterrier Aktoret: Jesse Eisenberg, Mark Ruffalo, Woody Harrelson, Isla Fisher
115 min
Nje oficer i inteligjences provon qe te shkaterroje nje celule terroriste duke aktivizuar te gjithe agjentet e tij..te cilet zhduken pa pritur nga familjet e tyre..
Shkrimtari: A.R. Murugadoss Aktoret: Akshay Kumar, Sonakshi Sinha, Freddy Daruwala, Sumeet Raghvan
170 min
Një novelist po kërkon dëshpirimisht një histori të re për të shkruar kur papritur ai fokusohet në vetvrasjen e një gruaje, një modeleje e cila thuhej se ishte një rimishërim i Marilyn ..
Shkrimtari: Gérald Hustache-Mathieu Aktoret: Jean-Paul Rouve, Sophie Quinton, Guillaume Gouix, Arsinée Khanjian
102 min
disa pjestare te nje anije kosmike zgjohen pavedetedije mbi identitetin e tyre dhe te pjestareve te grupit....
Shkrimtari: Christian Alvart Aktoret: Dennis Quaid, Ben Foster, Cam Gigandet, Antje Traue
108 min
Në ditën që një vrasës serial që ai ndihmoi ta largojë duhejë të ekzekutohej, një psikolog mjeko-ligjor dhe profesor kolegji merr një telefonatë ku informohet se ai kanë mbetur edhe 88..
Shkrimtari: Jon Avnet Aktoret: Al Pacino, Alicia Witt, Leelee Sobieski, Amy Brenneman
108 min
Kërkon me shumë?
Je një publikues, kërkon që të japesh mendime mbi filmat.Këeto jane disa nga mundësitë që do të kesh pasi të regjistrohesh!
  • Diskuto dhe vlerëso Filma
  • Ngarko Filma
  • Ndërto koleksionin tënd te Filmave
  • Ruaj dhe komento filmat e preferuar
  • Ndaj filmat që do të shikosh me vonë
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA