| Regjistorhu
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA
Mister
Një vajzë e bukur që ka gjithçka. Simpatike, e gjallë, me fjalë të saj: "shumë e lumtur që të bie në dashuri." Një përplasje e papritur e makinave, dhe zemra e saj ndalon p..
Shkrimtari: Kerem Deren Aktoret: Engin Akyürek, Farah Zeynep Abdullah, Ceren Moray, Onur Tuna
106 min
Novelistja Katerin Tramel futet përsëri në telashe me ligjin dhe policia i kërkon psikologut Dr. Majkëll Glas të vlerësojë gjendjen e saj mendore. Por përsëri, si agjenti Nik Kuran para t..
Shkrimtari: Michael Caton-Jones Aktoret: Stan Collymore, Sharon Stone, Neil Maskell, David Thewlis
114 min
Një grua kthehet në një të arratisur kur ajo akuzohet gabimisht për një krim që nuk e ka kryer dhe është nën gjuetinë e një predikuesi hakmarrës...
Shkrimtari: Martin Koolhoven Aktoret: Dakota Fanning, Carice van Houten, Kit Harington, Guy Pearce
148 min
Një detektiv vendas që sapo ishte rikthyer përsëri në qytetin e tij, përballet me vdekjen e një vajze të re, atij i duhet të investigojë misterin që qëndron pas vdekjes së saj. Gjatë ..
Shkrimtari: Ivan Sen Aktoret: Aaron Pedersen, Hugo Weaving, Ryan Kwanten, Jack Thompson
121 min
Një takim pasionant me Adam Tallisin, do e bëjë Alisin të braktisë të dashurin disa vjeçar, Xheikun. Por kjo marrëdhënie e re, fillon të lëkundet kur e kaluara e Adamit bëhet më prezen..
Shkrimtari: Kaige Chen Aktoret: Heather Graham, Joseph Fiennes, Natascha McElhone, Ulrich Thomsen
100 min
Popullsia e Detroit eshte zhdukur pothuajse teresisht,te pakten jene te mbijetuarit.Nderkohe qe mbrrin nata ata pak te mbijetuar e luftojne me armikun e tyre me te keq
Shkrimtari: Brad Anderson Aktoret: Hayden Christensen, John Leguizamo, Thandie Newton, Jacob Latimore
92 min
Një psikolog që fillon të punojë me një djalë të vogël që ka pësuar një rënie afërsisht fatale e gjen veten të mbytur në një mister që teston kufijtë e fantazisë dhe realitetit.
Shkrimtari: Alexandre Aja Aktoret: Jamie Dornan, Aiden Longworth, Sarah Gadon, Michael Adamthwaite
108 min
Spiuni që Del nga Mjegulla: Kur një spiun i çnderuar shfaqet me një informacion në lidhje me një agjent të dyfishtë në majë të Shërbimit Sekret Britanik, Xhorxh Smaili Gary Oldman), nj..
Shkrimtari: Tomas Alfredson Aktoret: Mark Strong, John Hurt, Zoltán Mucsi, Péter Kálloy Molnár
122 min
Një mësuese dhe një student udhëtojnë së bashku në Hungari të hetojnë 22 raportime për një krijesë njeri-flutur, por ajo që fillon si provë për të ndaluar një katastrofë kthehet n..
Shkrimtari: Gergö Elekes, József Gallai Aktoret: Lídia Szabó, József Gallai, Bálint Egri, Kata Tábori
81 min
Një ekip i hulumtimit shkencor heton dhe dokumenton fenomenet e mbinatyrshme përreth zhdukjes se një djali 10 vjeçar. Frymëzuar nga ngjarjet e vërteta që tronditi komunitetin paranormal rret..
Shkrimtari: Devin McGinn, Steve Berg Aktoret: Britani Bateman, Taylor Bateman, Steve Berg, Michael Black
86 min
Një spiun është infiltruar në Agjencinë Kombëtare të Policisë Japoneze,duke grabitur disa dosje sekrete. Rei Furuja dhe një grup i Policisë së Tokios PSB, zbuluan spiunin gjatë arratisj..
Shkrimtari: Kôbun Shizuno Aktoret: Kappei Yamaguchi, Minami Takayama, Rikiya Koyama, Wakana Yamazaki
112 min
Deepak del ne pension pasi pret kemben e djathte ne nje aksident. Per pese vjet me rradhe ai detyrohet te vizitoj perseri te gjithe eventet qe cuan ne kete aksident.
Shkrimtari: Karthick Naren, Karthick Naren Aktoret: Yaashika Aanand, Bala Hasan, Anjana Jayaprakash, Anjana Jayaprakash
105 min
Kërkon me shumë?
Je një publikues, kërkon që të japesh mendime mbi filmat.Këeto jane disa nga mundësitë që do të kesh pasi të regjistrohesh!
  • Diskuto dhe vlerëso Filma
  • Ngarko Filma
  • Ndërto koleksionin tënd te Filmave
  • Ruaj dhe komento filmat e preferuar
  • Ndaj filmat që do të shikosh me vonë
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA