| Regjistorhu
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA
Histori
Mbretëresha Elizabeth vazhdon me kriza të shumta në fund të mbretërimit të saj, duke përfshirë intrigat e gjykatës, një komplot për vrasje, Armatës Spanjolle, dhe zhgënjimet romantike.
Shkrimtari: Shekhar Kapur Aktoret: Jordi Mollà, Aimee King, Cate Blanchett, Laurence Fox
114 min
Nat Tërnër, një skllav që di të lexojë dhe një predikues, organizon një kryengritje.
Shkrimtari: Nate Parker Aktoret: Nate Parker, Armie Hammer, Penelope Ann Miller, Jackie Earle Haley
120 min
Në kulmin e karrierës së tij, Çarls Dikens njihet me një vajzë të re e cila kthehet në të dashurën e tij të fshehtë deri në fund të jetës së tij.
Shkrimtari: Ralph Fiennes Aktoret: Felicity Jones, John Kavanagh, Tom Attwood, Susanna Hislop
111 min
Nje serial turk i cili flet per nje dedektiv qe ushtron veprimtarine e tij ne Stambollin e shekullit te 19.Nje oficer policie Filinta Mustafa, dhe nje personazh karizmatik Khadi
Shkrimtari: N/A Aktoret: Ceyhun Ergin, Kemal Zeydan, Serhan Ernak, Wilma Elles
N/A
Kjo është historia e Mbretit George VI të Britanisë, fronit te tij dhe terapistit të fjalimeve i cili e ndihmoi monarkun të ishte më i sigurtë në vetvete.
Shkrimtari: Tom Hooper Aktoret: Colin Firth, Helena Bonham Carter, Derek Jacobi, Robert Portal
118 min
Dy policë të Autoritetit Portual bllokohen nën rrënojat e Qendrës Botërore të Tregtisë.
Shkrimtari: Oliver Stone Aktoret: Nicolas Cage, Maria Bello, Connor Paolo, Anthony Piccininni
129 min
Një histori epike e vendosur në Kazakistanin e shekullit te 18, ku një i ri është i destinuar për ti bashkuar tre fiset ndërluftuese të vendit.
Shkrimtari: Sergei Bodrov, Ivan Passer Aktoret: Kuno Becker, Jay Hernandez, Jason Scott Lee, Doskhan Zholzhaksynov
112 min
Një aktivist mundohet të rrisë ndërgjegjësimin përsa i përket SIDA-s gjatë fillimit të viteve 1980
Shkrimtari: Ryan Murphy Aktoret: Mark Ruffalo, Jonathan Groff, Frank De Julio, William DeMeritt
132 min
AFilmi tregon se çfarë ndodhi në të vërtetë në spitalin e Parklandit në Dallas, ditën kur u vra njeriu më i rëndësishëm i botës, Presidenti i Shteteve të Bashkuara Xhon Kenedi.
Shkrimtari: Peter Landesman Aktoret: Marcia Gay Harden, Matt Barr, Zac Efron, Mallory Moye
93 min
Shtatë vjet pas vdekjes se Chen-Zhen, i cili u qëllua pasi zbuloi se kush ishte vrasësi i mjeshterit te tij, në qytet vjen një i huaj i cili miqësohet me një bos droge vendas…
Shkrimtari: Wai-Keung Lau Aktoret: Donnie Yen, Qi Shu, Anthony Chau-Sang Wong, Bo Huang
106 min
Bazuar në historinë e jashtëzakonshme të vërtetë të operacionit Antropoid, misioni i luftës L.II.B për të vrarë drejtorin e SS, Reinhard Heidrik, arkitektin e Zgjidhjes Përfundimtare dh..
Shkrimtari: Sean Ellis Aktoret: Jamie Dornan, Cillian Murphy, Brian Caspe, Karel Hermánek Jr.
120 min
Historia e një gruaje britanike gjatë luftës së parë botërore dhe mënyra e saj për të përballuar barrën e madhe të luftës në dashuri, shoqëri dhe familje.
Shkrimtari: James Kent Aktoret: Alicia Vikander, Taron Egerton, Colin Morgan, Dominic West
129 min
Kërkon me shumë?
Je një publikues, kërkon që të japesh mendime mbi filmat.Këeto jane disa nga mundësitë që do të kesh pasi të regjistrohesh!
  • Diskuto dhe vlerëso Filma
  • Ngarko Filma
  • Ndërto koleksionin tënd te Filmave
  • Ruaj dhe komento filmat e preferuar
  • Ndaj filmat që do të shikosh me vonë
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA