| Regjistorhu
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA
Familjar
Ky Film i Animuar Me Titra Shqip flet per jeten nje nje Koala aventurioze e cila merr nje udhetim permes kontinetit te eger e te rrezikshem te Australise , me shpresen per te gjetur babain etij te ..
Shkrimtari: Deane Taylor, Noel Cleary, Alexs Stadermann, Alex Weight Aktoret: Rufus Sewell, Toni Collette, David Wenham, Ryan Kwanten
93 min
Historia e re e Moglit Njeriu Mowgli ikën xhungël ,pas një kërcënimi nga tigëri Shere Khan . Të udhëhequr nga Bagheera panterë dhe ariun Baloo , Mowgli merr në një udhëtim të vetë-zb..
Shkrimtari: Jon Favreau Aktoret: Neel Sethi, Bill Murray, Ben Kingsley, Idris Elba
105 min
Një zanë hakmarrëse nxitet të mallkojë një princeshë të posalindur, por zbulon se fëmija mund të jetë një person i cili mund të sjellë paqe në vendin e tyre të trazuar.
Shkrimtari: Robert Stromberg Aktoret: Angelina Jolie, Elle Fanning, Sharlto Copley, Lesley Manville
97 min
Kur një vajzë kup­ton që vel­lai i saj po mar­to­het me vajzën që e ka keq­tra­j­tuar atë në gjim­naz, ajo për­piqet të eskpo­zojë ngjyrat e vërteta të së fejuares së vellai..
Shkrimtari: Andy Fickman Aktoret: Kristen Bell, Jamie Lee Curtis, Sigourney Weaver, Odette Annable
105 min
Kërkon me shumë?
Je një publikues, kërkon që të japesh mendime mbi filmat.Këeto jane disa nga mundësitë që do të kesh pasi të regjistrohesh!
  • Diskuto dhe vlerëso Filma
  • Ngarko Filma
  • Ndërto koleksionin tënd te Filmave
  • Ruaj dhe komento filmat e preferuar
  • Ndaj filmat që do të shikosh me vonë
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA