| Regjistorhu
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA
Familjar
Një 12-vjeçare, e çmendur dhe e zgjuar, e quajtur Xhilli Hopkins e gjen veten sa nga një shtëpi adoptimi në një tjetër, derisa takon Maime Troterin.
Shkrimtari: Stephen Herek Aktoret: Sophie Nélisse, Kathy Bates, Glenn Close, Octavia Spencer
99 min
Relangi Mavayya (Prakash Raj) eshte nje banore i thjesht nga nje lagje e vogel dhe ai beson shume ne vlerat njerezore.Ai ka dy djem Peddodu aka Mallikharjuna Rao (Venkatesh) dhe Chinnodu aka Seetha..
Shkrimtari: Srikanth Addala Aktoret: Venkatesh Daggubati, Mahesh Babu, Samantha Ruth Prabhu, Prakash Raj
159 min
Aventurat e një djali jetim të quajtur Pit dhe shokut të tij të ngushtë Eliot, i cili për rastësi është një dragua.
Shkrimtari: David Lowery Aktoret: Bryce Dallas Howard, Robert Redford, Oakes Fegley, Oona Laurence
103 min
Një djalosh i ri që quhet Kubo, duhet të gjejë një parzmore magjike, të veshur dikur nga i ati tij, për të mposhtur një shpirt hakmarrës nga e shkuara.
Shkrimtari: Travis Knight Aktoret: Charlize Theron, Art Parkinson, Ralph Fiennes, George Takei
101 min
Kur Xhejkob zbulon të dhëna për një mister që zgjatet me kohën, ai gjen shtëpinë e znj. Shtegtare për fëmijët e veçantë. Por, rreziku thellohet pasi ai njihet me banorët dhe mëson p..
Shkrimtari: Tim Burton Aktoret: Eva Green, Asa Butterfield, Samuel L. Jackson, Judi Dench
127 min
Një biznesmen i famshëm është aq i dhënë pas punës sa e ka lënë pasdore familjen e tij. Kur vajza e tij e vogël i kërkon një mace si dhuratë për ditëlindje, ai ia plotëson dëshirë..
Shkrimtari: Barry Sonnenfeld Aktoret: Kevin Spacey, Jennifer Garner, Robbie Amell, Cheryl Hines
87 min
Pasi mesoi se kishte kancer ,nje mama vendos te gjej nje njerke per tre femijet e saj.
Shkrimtari: Siddharth Malhotra Aktoret: Kareena Kapoor, Kajol, Arjun Rampal, Amrita Prakash
115 min
Në një qytet të së ardhmes ku pasuria e tepërt i mbulon vuajtjet e brendshme, Gwen dhe vajza e saj Jules bëjnë atë që munden për ta mbajtur lidhjen e tyre përkundër paqëndrueshmërisë..
Shkrimtari: Jennifer Phang Aktoret: Jacqueline Kim, James Urbaniak, Freya Adams, Ken Jeong
90 min
Tre vajza të reja po bëjnë pushime në paris Paris. Por ato e gjejnë veten të larguara për në Monte Carlo pasi njëra nga vajzat ngatërrohet për një trashgimtare Britanike. Aventurat e pa..
Shkrimtari: Thomas Bezucha Aktoret: Selena Gomez, Katie Cassidy, Leighton Meester, Cory Monteith
109 min
Alex Pruitt, një djalë i ri nëntë vjecar jeton në Çikago, dhe shmang hajdutët të cilët kërkojnë një chip top-sekret në makinën e tij lodër që ka lidhje me një akt terrorist të nj..
Shkrimtari: Raja Gosnell Aktoret: Alex D. Linz, Olek Krupa, Rya Kihlstedt, Lenny von Dohlen
102 min
Një djalë i ri i quajtur Alfred është pranë vdekjes, por me tregimet për një botë magjike Helium atij i rikthehet përsëri gëzimi dhe lumturia e jetës së tij.
Shkrimtari: Anders Walter Aktoret: Casper Crump, Marijana Jankovic, Pelle Falk Krusbæk
23 min
Jeta e 17-vjeçarit Maraja Mandi merr tatëpjetën pas zhdukjes së prindërve të tij dhe grabitjes së vëllait të tij. Duke ndjekur një sërë gjurmësh në hotelin misterioz “Prince Regent..
Shkrimtari: Jonathan Newman Aktoret: Michael Sheen, Lena Headey, Sam Neill, Ioan Gruffudd
100 min
Kërkon me shumë?
Je një publikues, kërkon që të japesh mendime mbi filmat.Këeto jane disa nga mundësitë që do të kesh pasi të regjistrohesh!
  • Diskuto dhe vlerëso Filma
  • Ngarko Filma
  • Ndërto koleksionin tënd te Filmave
  • Ruaj dhe komento filmat e preferuar
  • Ndaj filmat që do të shikosh me vonë
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA