| Regjistorhu
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA
Familjar
Nje oficer policie qe eshte perfshire ne nje mashtrim nga kolegu i tij perfundon ne burg.Djali i tij dhe nje shok mundohen qe te hakmerren per te.
Shkrimtari: Sujeeth Aktoret: Sharvanand, Sampath Raj, Seerat Kapoor, V. Jayaprakash
137 min
Në një fshat në kufi me një vend magjik, një djalosh i ri i premton një vajze që do të marrë një yll të rënë dhe t’ia dhurojë asaj si simbol i dashurisë që ai ka për të. Që t..
Shkrimtari: Matthew Vaughn Aktoret: Ian McKellen, Bimbo Hart, Alastair MacIntosh, David Kelly
127 min
Aventurat e adoleshentit, Maks MekGreth-it dhe shoqëruesit të tij alien, Çelikut, që duhet të mbrehin dhe kombinojnë fuqitë e tyre të reja e të llahtarshme për t'i zhvilluar tek trupi i s..
Shkrimtari: Stewart Hendler Aktoret: Ben Winchell, Josh Brener, Maria Bello, Andy Garcia
92 min
Meri Tobin ka kujtime të mrekullueshme në Shtëpinë e Krishtlindjeve. Por kur ajo rikthehet një fundjavë, vëren që shtëpia ka nevojë për riparime. Me fonde të pamjaftueshme dhe me kohë ..
Shkrimtari: Terry Ingram Aktoret: Erin Karpluk, Michael Shanks, Rukiya Bernard, Rebecca Toolan
86 min
Një djalë 8-vjeçar, të cilin familjarët e harrojnë aksidentalisht në shtëpi kur nisen me avion për Krishtlindje në Francë, duhet të mbrojë shtëpinë e tij nga dy hajdutë idiotë.
Shkrimtari: Chris Columbus Aktoret: Macaulay Culkin, Joe Pesci, Daniel Stern, John Heard
103 min
Një djalë tetë vjeç, mendohet të jetë dembel dhe një ngatërrestar, derisa mësuesi i ri i artit gjen durim dhe mëshirë për të zbuluar se kush është problemi i vërtetë prapa zënkav..
Shkrimtari: Aamir Khan, Amole Gupte Aktoret: Darsheel Safary, Aamir Khan, Tanay Chheda, Sachet Engineer
165 min
Në 1843, Ebenezer Scrooge, një huadhënës i keq dhe dorështrënguar jeton në një shtëpi në Londër ai përbuz çdo gjë që mishëron gëzimin dhe frymën e Krishtlindjeve.
Shkrimtari: Robert Zemeckis Aktoret: Jim Carrey, Steve Valentine, Daryl Sabara, Sage Ryan
96 min
Sirsha, një vajzë e vogël e cila mund të shndërrohet në një fokë, fillon një aventurë me vëllanë e saj për të shpëtuar botën e shpirtrave dhe qëniet e tjera magjike si ajo.
Shkrimtari: Tomm Moore Aktoret: David Rawle, Brendan Gleeson, Lisa Hannigan, Fionnula Flanagan
93 min
Aventurat e shkrimtarit Njut Skamendër në komunitetin e fshehtë të shtrigave dhe magjistarëve të Nju Jorkut, 70 vite përpara se Herri Poter të lexonte librin e tij në shkollë.
Shkrimtari: David Yates Aktoret: Eddie Redmayne, Sam Redford, Scott Goldman, Tim Bentinck
133 min
Pasi u kthyen përsëri në shkollë, Greg Heffley dhe vëllai i tij Rodrick duhet patjetër të merren me përpjekjet e prindërve të tyre për ti bashkuar ata.
Shkrimtari: David Bowers Aktoret: Zachary Gordon, Devon Bostick, Rachael Harris, Robert Capron
99 min
Një vajzë e vogël e quajtur Nim, jeton në një ishull në mes të oqeanit me babain e saj shkencëtar. Nimi fillon të komunikojë me autoren e novelës që ajo po lexon.
Shkrimtari: Jennifer Flackett, Mark Levin Aktoret: Abigail Breslin, Jodie Foster, Gerard Butler, Michael Carman
96 min
Një zog nënë përpiqet të mësojë të voglin e saj se si ta gjejë ushqimin vet. Në këtë proces, përballet me një përvojë të vështirë për të kapërcyer mënyrën se si të mbijetoj..
Shkrimtari: Alan Barillaro Aktoret: N/A
6 min
Kërkon me shumë?
Je një publikues, kërkon që të japesh mendime mbi filmat.Këeto jane disa nga mundësitë që do të kesh pasi të regjistrohesh!
  • Diskuto dhe vlerëso Filma
  • Ngarko Filma
  • Ndërto koleksionin tënd te Filmave
  • Ruaj dhe komento filmat e preferuar
  • Ndaj filmat që do të shikosh me vonë
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA