| Regjistorhu
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA
Familjar
Adoptimi i përrallës "E bukura dhe bisha", që flet një vajzë të bukur dhe një princ egoist, i cili ishte shndërruar në një bishë të tmerrshme, si rezultat i një magjie. Ata r..
Shkrimtari: Bill Condon Aktoret: Emma Watson, Dan Stevens, Luke Evans, Josh Gad
129 min
Kur banda e Skubit viziton fermën e kushrirës së Shegit, ata zbulojnë se qyteti po zbrazet për shkak të legjendës së Depër Xhekut famëkeq, i cili është rikthyer në formën e një fanta..
Shkrimtari: Raja Gosnell Aktoret: Freddie Prinze Jr., Sarah Michelle Gellar, Matthew Lillard, Linda Cardellini
86 min
Një familje merr mësime të rëndësishme për jetën nga qeni i tyre i adhurueshëm, por çapkën dhe i lëvizshëm.
Shkrimtari: David Frankel Aktoret: Owen Wilson, Jennifer Aniston, Eric Dane, Kathleen Turner
115 min
Tramp kujdeset për një fëmijë të braktisur, por ngjarjet e vënë atë marrëdhënie në rrezik.
Shkrimtari: Charles Chaplin Aktoret: Carl Miller, Edna Purviance, Jackie Coogan, Charles Chaplin
68 min
Ram bie në dashuri me Sonan, e cila jeton në një fshatë. Ai e ndjek atë deri në momentin e fundit, ku vëllai i saj i madh sfidon atë për të prodhuar më shumë të korrura . Nëse ai fito..
Shkrimtari: Prabhudheva Aktoret: Shruti Haasan, Girish Taurani, Randhir Kapoor, Sonu Sood
148 min
Kur ylli i futbollit të një gjimnazi verbohet papritur, duhet të vendosë nëse do të jetojë një jetë të sigurtë me aftësi të kufizuara apo të rikthehet në jetën e mëparshme dhe në..
Shkrimtari: Dylan Baker Aktoret: Stephen Lang, Alexa PenaVega, Mark Hapka, Max Adler
98 min
Nje oficer policie qe eshte perfshire ne nje mashtrim nga kolegu i tij perfundon ne burg.Djali i tij dhe nje shok mundohen qe te hakmerren per te.
Shkrimtari: Sujeeth Aktoret: Sharvanand, Sampath Raj, Seerat Kapoor, V. Jayaprakash
137 min
Në një fshat në kufi me një vend magjik, një djalosh i ri i premton një vajze që do të marrë një yll të rënë dhe t’ia dhurojë asaj si simbol i dashurisë që ai ka për të. Që t..
Shkrimtari: Matthew Vaughn Aktoret: Ian McKellen, Bimbo Hart, Alastair MacIntosh, David Kelly
127 min
Aventurat e adoleshentit, Maks MekGreth-it dhe shoqëruesit të tij alien, Çelikut, që duhet të mbrehin dhe kombinojnë fuqitë e tyre të reja e të llahtarshme për t'i zhvilluar tek trupi i s..
Shkrimtari: Stewart Hendler Aktoret: Ben Winchell, Josh Brener, Maria Bello, Andy Garcia
92 min
Meri Tobin ka kujtime të mrekullueshme në Shtëpinë e Krishtlindjeve. Por kur ajo rikthehet një fundjavë, vëren që shtëpia ka nevojë për riparime. Me fonde të pamjaftueshme dhe me kohë ..
Shkrimtari: Terry Ingram Aktoret: Erin Karpluk, Michael Shanks, Rukiya Bernard, Rebecca Toolan
86 min
Një djalë 8-vjeçar, të cilin familjarët e harrojnë aksidentalisht në shtëpi kur nisen me avion për Krishtlindje në Francë, duhet të mbrojë shtëpinë e tij nga dy hajdutë idiotë.
Shkrimtari: Chris Columbus Aktoret: Macaulay Culkin, Joe Pesci, Daniel Stern, John Heard
103 min
Një djalë tetë vjeç, mendohet të jetë dembel dhe një ngatërrestar, derisa mësuesi i ri i artit gjen durim dhe mëshirë për të zbuluar se kush është problemi i vërtetë prapa zënkav..
Shkrimtari: Aamir Khan, Amole Gupte Aktoret: Darsheel Safary, Aamir Khan, Tanay Chheda, Sachet Engineer
165 min
Kërkon me shumë?
Je një publikues, kërkon që të japesh mendime mbi filmat.Këeto jane disa nga mundësitë që do të kesh pasi të regjistrohesh!
  • Diskuto dhe vlerëso Filma
  • Ngarko Filma
  • Ndërto koleksionin tënd te Filmave
  • Ruaj dhe komento filmat e preferuar
  • Ndaj filmat që do të shikosh me vonë
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA