| Regjistorhu
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA
Filma Indian
Për të marrë hak për vdekjen e babait të tij, një artist cirku i trajnuar në magji dhe akrobaci kthehet në hajdut për të rrëzuar poshtë një bankë të korruptuar në Çikago. Dy polic..
Shkrimtari: Vijay Krishna Acharya Aktoret: Aamir Khan, Katrina Kaif, Tabrett Bethell, Abhishek Bachchan
172 min
Nje administrator spitali vdes dhe polici qe heton zbulon se ky eshte vetem nje nga krimet e kryera.
Shkrimtari: Kuzhandai Velappan Aktoret: M.S. Bhaskar, Hari Krishnan, G. Marimuthu, Aathma Patrick
N/A
Nje kriminel ndergjegjesohet kur degjon lutjen e fermereve .
Shkrimtari: A.R. Murugadoss Aktoret: Joseph Vijay, Samantha Ruth Prabhu, Neil Nitin Mukesh, Tota Roy Chowdhury
166 min
Historia e një njeriu që jetoi, qeshi dhe dashuroi si çdokush në këtë botë. Deri kur një ditë, një tragjedi e tmerrshme i erdhi në familje. I shtyrë nga dëshira për hakmarrje, asgjë ..
Shkrimtari: Sanjay Gupta Aktoret: Hrithik Roshan, Yami Gautam, Ronit Roy, Rohit Roy
139 min
Dy hajdute,nje magjistare ,dhe nje ekspert eksplozivesh planifikojne te bejne vjedhjen e endrrave te tyre,por a do ja arrijne ata ?!
Shkrimtari: Abbas Alibhai Burmawalla, Mastan Alibhai Burmawalla Aktoret: Vinod Khanna, Abhishek Bachchan, Bobby Deol, Sonam Kapoor
163 min
Ne Seil gruaja partnerja e alkolizuar e nje gangsteri bie ne dashuri me nje burr tjeter.
Shkrimtari: Anurag Basu Aktoret: Kangana Ranaut, Shiney Ahuja, Emraan Hashmi, Gulshan Grover
123 min
Jolly eshte nje avokat i ngathet i cili per ballet me ceshtjen me te madhe te jetes se tije.
Shkrimtari: Subhash Kapoor Aktoret: Akshay Kumar, Huma Qureshi, Saurabh Shukla, Annu Kapoor
137 min
Duke kritikuar perdorimin e alkolit dhe te droges ne Gujarat ky film tregon historine e nje kontrabandisti alkoli biznesi te cilit sfidohet nga nje polic i fort,
Shkrimtari: Rahul Dholakia Aktoret: Shah Rukh Khan, Nawazuddin Siddiqui, Mahira Khan, Atul Kulkarni
143 min
Dy shoke Ram Bharose dhe nje gjeni teknologjie Cyberjeet krijojne nje website qe ndihmon te dashuruarit te jen bashke .Ky site behet hit dhe ndihmon shume te rinje qe te largohen nga familjet e tyr..
Shkrimtari: Amit Roy Aktoret: Arsh Bajwa, Brijendra Kala, Tapsee Pannu, Amit Sadh
114 min
Ragava është një kameraman që ka frikë nga errësira. Për hir të dashurisë së tij, Nandinit, atij i duhet të filmojë një ëmision për një shtëpi të pushtuar nga fantazmat. Për fati..
Shkrimtari: R. Anantharaju Aktoret: Upendra, Avantika Shetty, Priyamani, Prakash Heggodu
150 min
Nje shofer taksie kalon disa aventura ne rrugen nga Puducherry per ne Kanyakumari.
Shkrimtari: N/A Aktoret: G. Marimuthu, Vikram Prabhu, Vinodhini Vaidynathan
133 min
Nje grup hajdutesh te teknologjise se larte fshihen pas nje vjedhje ne nje shtepi te vjeter por me pas zbulojn se ajo nuk eshte nje shtepi normale .
Shkrimtari: Sai Bharath Aktoret: Arjun Chidambaram, Mia George, Hrishikesh, Amzath Khan
N/A
Kërkon me shumë?
Je një publikues, kërkon që të japesh mendime mbi filmat.Këeto jane disa nga mundësitë që do të kesh pasi të regjistrohesh!
  • Diskuto dhe vlerëso Filma
  • Ngarko Filma
  • Ndërto koleksionin tënd te Filmave
  • Ruaj dhe komento filmat e preferuar
  • Ndaj filmat që do të shikosh me vonë
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA