| Regjistorhu
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA
Filma Indian
Femijet e dy familjeve ne armiqesi takohen perseri, mbas 15 vitesh ndarje.
Shkrimtari: Rohit Shetty Aktoret: Shah Rukh Khan, Kajol, Kriti Sanon, Varun Dhawan
158 min
Nje aktor filmash per te rritur perdor disa nga koleget e tij per te krijuar nje familje fallco ne menyre qe te le pershtypje te mire babai te te dashures se tij.
Shkrimtari: Umesh Ghadge Aktoret: Tusshar Kapoor, Aftab Shivdasani, Mandana Karimi, Gizele Thakral
124 min
Neerja eshte pershkrimi i jetes se nje femre te guximshme te quajtur Neerja Bhanot e cila sakrifikoi jeten e saj per te shpetuar 359 pasagjeret e avionit ne vitin 1986 i cili ishte marre ne kontrol..
Shkrimtari: Ram Madhvani Aktoret: Parth Akerkar, Bobby Arora, Rohit Assija, Shabana Azmi
122 min
Ndërsa po shërohej nga një atentat që iu bë katër ditë para kurorzimit, një princ i rreptë u zëvendësua nga një person i ngjashëm zemër mirë
Shkrimtari: Sooraj R. Barjatya Aktoret: Salman Khan, Sonam Kapoor, Anupam Kher, Neil Nitin Mukesh
164 min
Tensionet rriten kur vajza e avokates me te mire te vendit rembehet.Tani ajo si shperblim duhet te shpetoje nje perdhunues nga denimi me vdekje brenda kater diteve.
Shkrimtari: Sanjay Gupta Aktoret: Aishwarya Rai Bachchan, Irrfan Khan, Shabana Azmi, Jackie Shroff
119 min
Dy beqar te shthurur bien ne dashuri me motrat binjake qe menazhojne nje klinike per te varurit nga seksi
Shkrimtari: Milap Zaveri Aktoret: Tusshar Kapoor, Vir Das, Sunny Leone, Shaad Randhawa
119 min
Daya nje polic i korruptuar i cili u rrit jetim,debaton me te dashuren e tij per te sjelle drejtesi te nje vajze. Gjate kesaj kohe ai ndryshon dhe gjen karakteristikat e familjes qe ka enderuar te ..
Shkrimtari: Puri Jagannadh Aktoret: Junior N.T.R., Kajal Aggarwal, Ali, Madhurima Banerjee
147 min
Një djalosh i varfër por i talentuar prej Kashmiri, Noor, është punësuar si një shërbyes stabël nga Begum.Ai është i magjepsur me të bijën e saj Firdaus.Begum e kupton këtë dhe e dër..
Shkrimtari: Abhishek Kapoor Aktoret: Aditya Roy Kapoor, Katrina Kaif, Tabu, Rahul Bhat
131 min
Nje oficer i inteligjences provon qe te shkaterroje nje celule terroriste duke aktivizuar te gjithe agjentet e tij..te cilet zhduken pa pritur nga familjet e tyre..
Shkrimtari: A.R. Murugadoss Aktoret: Akshay Kumar, Sonakshi Sinha, Freddy Daruwala, Sumeet Raghvan
170 min
Kërkon me shumë?
Je një publikues, kërkon që të japesh mendime mbi filmat.Këeto jane disa nga mundësitë që do të kesh pasi të regjistrohesh!
  • Diskuto dhe vlerëso Filma
  • Ngarko Filma
  • Ndërto koleksionin tënd te Filmave
  • Ruaj dhe komento filmat e preferuar
  • Ndaj filmat që do të shikosh me vonë
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA