| Regjistorhu
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA
Filma Indian
Një modele dhe një fotograf Vikrami futen në një marrëdhënie me Nishan. Ajo lëviz bashkë me të në shtëpinë e tij luksoze jashtë qytetit....
Shkrimtari: Vishesh Bhatt Aktoret: Randeep Hooda, Aditi Rao Hydari, Sara Loren, Rajesh Shringarpore
124 min
Nje trajnues tigrash gruaja e tij dy turiste dhe nje kryetar fshati luftojne per mbijetes ndaj bishave te mbinatyrshem ne nje park kombetar.
Shkrimtari: Soham Shah Aktoret: Ajay Devgn, Vivek Oberoi, John Abraham, Lara Dutta
126 min
Kur e dashura e tij bëhet viktime e një vrasësi serik, Guru duhet thyer premtimet midis të mirës dhe asaj të keqes në kërkim të hakmarrjes për dashurin e jetës së ti.
Shkrimtari: Mohit Suri Aktoret: Sidharth Malhotra, Riteish Deshmukh, Shraddha Kapoor, Shaad Randhawa
129 min
Kaira eshte nje aktore ne kerkim te nje jete perfekte. Takimi i saj Me Jug, nje mendimtar origjinal, e ndihmon ate te marre nje prespektive te re ne jete. Ajo zbuloi qe lumturia ishte te gjeje reh..
Shkrimtari: Gauri Shinde Aktoret: Alia Bhatt, Shah Rukh Khan, Kunal Kapoor, Aditya Roy Kapoor
151 min
Kur një mafie droge rrëmben një vajzë 8-vjeçare, Kabir Ahlauati del në një mision për të gjetur rrëmbyesit dhe për ta shpëtuar vajzën nga rreziqet që i kanosen.
Shkrimtari: Nishikant Kamat Aktoret: John Abraham, Shruti Haasan, Nishikant Kamat, Nora Fatehi
119 min
Akira eshte nje studente kolegji me ideale por jeta e saj merr nje kthes kur perfshihet ne nje krim qe ka lidhje me 4 polic te korruptuar.
Shkrimtari: G. Naveen Reddy Aktoret: Aneesh Tejeshwar, Adithi Rao, Krishi Thapanda, Avinash
134 min
Seria e katert e horrorit qe zbulon sekretet, misterin dhe brishtesine e njeriut.
Shkrimtari: Vikram Bhatt Aktoret: Gaurav Arora, Madhu Anand Chandhock, Emraan Hashmi, Kriti Kharbanda
128 min
Nje oficer policie qe eshte perfshire ne nje mashtrim nga kolegu i tij perfundon ne burg.Djali i tij dhe nje shok mundohen qe te hakmerren per te.
Shkrimtari: Sujeeth Aktoret: Sharvanand, Sampath Raj, Seerat Kapoor, V. Jayaprakash
137 min
Shkaqet ose rezultatet kaotike pas marteses me nje femer te pasur e ka konvertuar nje prodhues shkrepsesh ose organizues bastesh ne nje katundar naiv
Shkrimtari: Rajshree Ojha Aktoret: Sonam Kapoor, Abhay Deol, Amrita Puri, Cyrus Sahukar
126 min
Filmi flet per jeten e Taran ( Neha Sharma ) e cila humbet te fejuarin e saj ne nje aksident me ski. Jeta e saj ndryshon kur ajo njihet me Shekhar. Filmi eksploron shoqerine e vjeter, dashurine e r..
Shkrimtari: Anubhav Sinha Aktoret: Neha Sharma, Aashim Gulati, Aditya Seal, Kanwaljit Singh
147 min
Nje grup ekspertesh te derguar per te kapur personin me te kerkuar ne indi,per pak arrijne te pamunduren....derisa dicka shkon tmeresisht keq.
Shkrimtari: Nikkhil Advani Aktoret: Rishi Kapoor, Irrfan Khan, Arjun Rampal, Shruti Haasan
153 min
5 njerez, dy gazetare indian nje gazetar amerikan nje guidues afgan dhe nje ushtar taleban qe i merr te gjithe peng bejne nje udhetim 48 oresh neper afganistan me nje makin te quajtur Kabul Express..
Shkrimtari: Kabir Khan Aktoret: John Abraham, Arshad Warsi, Salman Shahid, Hanif Hum Ghum
105 min
Kërkon me shumë?
Je një publikues, kërkon që të japesh mendime mbi filmat.Këeto jane disa nga mundësitë që do të kesh pasi të regjistrohesh!
  • Diskuto dhe vlerëso Filma
  • Ngarko Filma
  • Ndërto koleksionin tënd te Filmave
  • Ruaj dhe komento filmat e preferuar
  • Ndaj filmat që do të shikosh me vonë
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA