| Regjistorhu
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA
Metrazh i Shkurter
Në ditëlindjen e Anës, Elsa dhe Kristofi vendosin t'ia bëjnë asaj festën më të mirë, por fuqitë e Elsës mund të vendosin më shumë se vetëm festën në rrezik.
Shkrimtari: Chris Buck, Jennifer Lee Aktoret: Kristen Bell, Idina Menzel, Jonathan Groff, Josh Gad
8 min
Kërkon me shumë?
Je një publikues, kërkon që të japesh mendime mbi filmat.Këeto jane disa nga mundësitë që do të kesh pasi të regjistrohesh!
  • Diskuto dhe vlerëso Filma
  • Ngarko Filma
  • Ndërto koleksionin tënd te Filmave
  • Ruaj dhe komento filmat e preferuar
  • Ndaj filmat që do të shikosh me vonë
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA