| Regjistorhu
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA
Metrazh i Shkurter
I vendosur në një tokë të copëtuar nga lufta ku ndarjet fisnore janë në frikë asgjësimi, filmi tregon historinë e një luftëtari vdekjeprurës i cili drejton një ekspeditë lufte. Kur a..
Shkrimtari: Junbai Zhou Aktoret: N/A
N/A
Një vajzë e re hyn në jetën e qetë të një çifti...
Shkrimtari: Joshua Demers Aktoret: Benjamin Blais
18 min
Një zog nënë përpiqet të mësojë të voglin e saj se si ta gjejë ushqimin vet. Në këtë proces, përballet me një përvojë të vështirë për të kapërcyer mënyrën se si të mbijetoj..
Shkrimtari: Alan Barillaro Aktoret: N/A
6 min
Xhek Vaukan, një agjent sigurimesh në korporatën robotike ROC, heton si pjesë e rutinës së tij rastin e manipulimit të një roboti. Ajo që zbulon do të ketë pasoja të medha në të ardhm..
Shkrimtari: Elesbaan Castro Aktoret: Metztli Chavez, Fabian Figo, Daniel Salcedo, Hector Torres
8 min
Një djalë i ri i quajtur Alfred është pranë vdekjes, por me tregimet për një botë magjike Helium atij i rikthehet përsëri gëzimi dhe lumturia e jetës së tij.
Shkrimtari: Anders Walter Aktoret: Casper Crump, Marijana Jankovic, Pelle Falk Krusbæk
23 min
Filmi është i keshillueshem për moshen mbi 18 vjeç. Përmban skena erotike të forta. Në një kontekst shoqëror të prekur nga kriza ekonomike në mbarë vendin, jeta e disa njerëzve do t..
Shkrimtari: Drew Pautz Aktoret: Denise Gough, Mia Marriott, Justin Salinger, Liz White
19 min
Studentet e nje shkolle riedukuese per femijet rebel teper te pasur marrin situaten ne duart e tyre pas pengmarrjes nag nje grup kriminal.
Shkrimtari: Chad Lawrence Aktoret: Eric T. Esparza, Hero Wyczalek
97 min
Filmi përbën një histori te nje gruaje e cila jeton vet. Ajo ka një djalë i cili shkon te jetoj me babain e tij në një vend tjetër, ajo punon në një hotel, luksoz që ka kaluar po thuajse..
Shkrimtari: Sergej Moya Aktoret: Saralisa Volm, Clemens Schick, Jan-Gregor Kremp, Herbert Knaup
38 min
Ithën Tell është një hajdut i rëndomtë i cili bën një goditje të madhe kur vjedh 1 milion dollarë. Si për ironi të fatit, jeta e tij ndryshon rrënjësisht për keq kur ai zbulon se...
Shkrimtari: Ryan Connolly Aktoret: Todd Bruno, Tim Connolly Jr., Shana Eva, Brigitte Kali
33 min
Vrasësi i tërhequr Ezio po shijon kohën e tij me familjen, por pasi një Vrasës tjetër shfaqet në derën e tij për të kërkuar ndihmë, jeta e tij s’do jetë më njësoj
Shkrimtari: Laurent Bernier Aktoret: Peter Arpesella, Angela Galuppo, Roger Craig Smith, Anna Tuveri
21 min
(filmi shqiptare kandidat per cmimin Oscar)Miqesia e dy femijeve e testuar gjate luftes se tmerrshme ne Kosove..
Shkrimtari: Jamie Donoughue Aktoret: Fisnik Ademi, Aurita Agushi, Andi Bajgora, Eni Cani
21 min
Në ditëlindjen e Anës, Elsa dhe Kristofi vendosin t'ia bëjnë asaj festën më të mirë, por fuqitë e Elsës mund të vendosin më shumë se vetëm festën në rrezik.
Shkrimtari: Chris Buck, Jennifer Lee Aktoret: Kristen Bell, Idina Menzel, Jonathan Groff, Josh Gad
8 min
Kërkon me shumë?
Je një publikues, kërkon që të japesh mendime mbi filmat.Këeto jane disa nga mundësitë që do të kesh pasi të regjistrohesh!
  • Diskuto dhe vlerëso Filma
  • Ngarko Filma
  • Ndërto koleksionin tënd te Filmave
  • Ruaj dhe komento filmat e preferuar
  • Ndaj filmat që do të shikosh me vonë
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA