| Regjistorhu
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA
Thriller
In the future, a wealthy family is held hostage for harboring the target of a murderous syndicate during the Purge, a 12-hour period in which any and all crime is legalized.
Shkrimtari: James DeMonaco Aktoret: Ethan Hawke, Lena Headey, Max Burkholder, Adelaide Kane
85 min
Duke u ndeshur me pagjumësinë dhe PTSD të padiagnostifikuar, një veteran lufte punon natën si projektues në një kinema të vjetër. Duke u munduar të përshtatet me jetën civile, djali i t..
Shkrimtari: Ryan M. Kennedy Aktoret: Russ Russo, Natasha Alam, Doug E. Doug, Joseph R. Gannascoli
99 min
Kërkon me shumë?
Je një publikues, kërkon që të japesh mendime mbi filmat.Këeto jane disa nga mundësitë që do të kesh pasi të regjistrohesh!
  • Diskuto dhe vlerëso Filma
  • Ngarko Filma
  • Ndërto koleksionin tënd te Filmave
  • Ruaj dhe komento filmat e preferuar
  • Ndaj filmat që do të shikosh me vonë
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA