| Regjistorhu
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA
Thriller
Një grua e re shpallë veten të vdekur në përpjekje për ti shpëtuar martesës se saj të ankthshme, por zbulon se është e pamundur që të evitoj burrin e saj abuzues.
Shkrimtari: Joseph Ruben Aktoret: Julia Roberts, Patrick Bergin, Kevin Anderson, Elizabeth Lawrence
99 min
Pushimet e një çifti të rinjsh në Tailandë prishen kur papritur një fantazmë i ndjek ata pasi shqetësojnë shtëpinë ku ajo qëndronte.
Shkrimtari: Rich Ragsdale Aktoret: Scout Taylor-Compton, James Landry Hébert, Mark Boone Junior, Michael S. New
89 min
Një hetuese e CIA-s përfshihet në një mashtrim që vë Londrën në rrezik nga një sulm biologjik.
Shkrimtari: Michael Apted Aktoret: Noomi Rapace, Toni Collette, Orlando Bloom, Michael Douglas
98 min
Në një të ardhme jo shumë të largët kriza e mbipopullimit është bërë një kërcënim për mbijetesën e njerëzimit. Për këtë arsye qeveritë kanë nisur fushatën "Një fëmijë ..
Shkrimtari: Tommy Wirkola Aktoret: Noomi Rapace, Marwan Kenzari, Willem Dafoe, Glenn Close
123 min
Historia e 3 hajdutëve që mundohen të grabisin një bankë duke zgjedhur ditën më të keqe të mundshme, ku gjithçka mund të shkojë keq.
Shkrimtari: Bumpy Aktoret: Riteish Deshmukh, Vivek Oberoi, Rhea Chakraborty, Sahil Vaid
120 min
Në klasën e lartë të prostitutave londineze, Solitaires tregon historinë e një prostitute me origjinë franceze që provon botën e errët te trafikimit të skllaveve të seksit. Çdo gjë do..
Shkrimtari: Sylvie Verheyde Aktoret: Hafsia Herzi, Ash Stymest, Karole Rocher, Paul Hamy
102 min
Një grua e suksesshme në biznes bie në kurthin e një loje si macja me miun teksa ndjek njeriun me maskë që e përdhunoi.
Shkrimtari: Paul Verhoeven Aktoret: Isabelle Huppert, Laurent Lafitte, Anne Consigny, Charles Berling
130 min
Dy ushtarë amerikanë janë mbërthyer nga një snajper fatal. Midis dy palëve ndodhen vetëm rrënoja dhe një mur i paqëndrueshëm.
Shkrimtari: Doug Liman Aktoret: Aaron Taylor-Johnson, John Cena, Laith Nakli
88 min
Laura dhe Karlosi e dashurojnë njëri tjetrin si të çmendur, por ky intensitet i dashurisë së parë është arsyeja pse ndahen pas një viti.
Shkrimtari: Esteban Crespo Aktoret: Natalia Tena, Nacho Fresneda, Gustavo Salmerón, Greta Fernández
105 min
Një gangster i sapo dalë nga burgu detyrohet nga drejtuesit e bandës së tij që të drejtojë një krim kundër bandës se dhunshme kundërshtare në rrugët e Kalifornisë së jugut.
Shkrimtari: Ric Roman Waugh Aktoret: Nikolaj Coster-Waldau, Jon Bernthal, Lake Bell, Omari Hardwick
121 min
Një nënë duket të shpëtojë nga e kaluara e saj abuzive duke u shpërngulur në një qytet të ri ku shoqërohet me një nënë tjetër, e cila dyshon për të.
Shkrimtari: Jonathan Baker Aktoret: Nicolas Cage, Nicky Whelan, Gina Gershon, Faye Dunaway
105 min
Një studente kolegji e zhdërvjelltë pëson një aksident gati fatal me autobus, por rilind përmes teknologjisë hibride të të atit bioteknik dhe laboratorit të tij të avancuar.
Shkrimtari: Andrew Finnigan Aktoret: Alycia Delmore, Russell Hodgkinson, D'Angelo Midili, Carollani Sandberg
92 min
Kërkon me shumë?
Je një publikues, kërkon që të japesh mendime mbi filmat.Këeto jane disa nga mundësitë që do të kesh pasi të regjistrohesh!
  • Diskuto dhe vlerëso Filma
  • Ngarko Filma
  • Ndërto koleksionin tënd te Filmave
  • Ruaj dhe komento filmat e preferuar
  • Ndaj filmat që do të shikosh me vonë
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA