| Regjistorhu
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA
Thriller
Shefi i policise Durai Singam lufton kunder krimineleve te mbetjeve toksike.
Shkrimtari: Hari Aktoret: Suriya, Anushka Shetty, Shruti Haasan, Imman Annachi
155 min
Një pirat modern planifikon një sulm masiv ndaj Veriut dhe Jugut të Kores.
Shkrimtari: Kyung-taek Kwak Aktoret: Dong-gun Jang, Jung-jae Lee, Mi-yeon Lee, David Lee McInnis
124 min
Ky film flet për një veteran të luftës së amerikanëve kundër terroristëve i cili kërkon hakmarrje...
Shkrimtari: Johnny Martin Aktoret: Nicolas Cage, Don Johnson, Deborah Kara Unger, Anna Hutchison
99 min
Dy hajdute,nje magjistare ,dhe nje ekspert eksplozivesh planifikojne te bejne vjedhjen e endrrave te tyre,por a do ja arrijne ata ?!
Shkrimtari: Abbas Alibhai Burmawalla, Mastan Alibhai Burmawalla Aktoret: Vinod Khanna, Abhishek Bachchan, Bobby Deol, Sonam Kapoor
163 min
Kur një femër misterioze josh Domenikun drejt një bote të krimit e tradhëtisë ndaj njerëzve të tij më të afërt, skuadra do të përballet me sfida që do t’i testojnë ata si kurrë m..
Shkrimtari: F. Gary Gray Aktoret: Scott Eastwood, Charlize Theron, Dwayne Johnson, Vin Diesel
136 min
Një shkencëtare fajëson kreun e një kompanie të madhe për një katastrofë ekologjike në Amerikën Jugore. Por, kur një vullkan fillo të japë shenja shpërthimi, ata duhet të bashkohen p..
Shkrimtari: Werner Herzog Aktoret: Michael Shannon, Gael García Bernal, Anita Briem, Werner Herzog
98 min
Jetët e dy të panjohurve lidhen pazgjidhshmërisht pas një aksidenti tragjik aeroplani.
Shkrimtari: Elliott Lester Aktoret: Arnold Schwarzenegger, Maggie Grace, Kevin Zegers, Scoot McNairy
94 min
Afganistan, Majk Stivens, pas dështimit të misionit të tij, në rrugën drejt vendit ku do t'i bashkohet trupave të tjera të ushtrisë, e gjen veten në një fushë me mina disa vjeçare dhe m..
Shkrimtari: Fabio Guaglione, Fabio Resinaro Aktoret: Armie Hammer, Annabelle Wallis, Tom Cullen, Clint Dyer
106 min
Nje nendetese e Pakistanit planifikon qe te sulmoj portin Vizak por per ta bere kete duhet te kaloj nendetesen 21.
Shkrimtari: Sankalp Reddy Aktoret: Rana Daggubati, Kay Kay Menon, Atul Kulkarni, Om Puri
116 min
Një triller i përgjakshëm, dhe i tmerrshëm, me Val Kilmer, si një i huaj misterioz e kaluara e të cilit kërcënon jetën e gjashte sherifëve. Në momentin që ai arrin …
Shkrimtari: Michael Oblowitz Aktoret: Val Kilmer, Dylan Neal, Paul McGillion, Camille Sullivan
96 min
Nje polic i ri ne detyre caktohet te punoje ne zonen e vendlindjes se tij dhe nje sekret i vjeter kerconon te shkaterroje jeten dhe familjen e tij.Nje polic i ri ne detyre caktohet te punoje ne zon..
Shkrimtari: Dito Montiel Aktoret: Al Pacino, Channing Tatum, James Ransone, Ray Liotta
90 min
Një burrë që po kthehet për në shtëpi, mbetet i ngecur brenda një tuneli pas shembjes, duke qëndruar aty për 35 ditë.
Shkrimtari: Seong-hun Kim Aktoret: Doona Bae, Jung-woo Ha, Sang-hee Lee, Dal-su Oh
126 min
Kërkon me shumë?
Je një publikues, kërkon që të japesh mendime mbi filmat.Këeto jane disa nga mundësitë që do të kesh pasi të regjistrohesh!
  • Diskuto dhe vlerëso Filma
  • Ngarko Filma
  • Ndërto koleksionin tënd te Filmave
  • Ruaj dhe komento filmat e preferuar
  • Ndaj filmat që do të shikosh me vonë
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA