| Regjistorhu
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA
Thriller
Një familje periferike është e shkatërruar kur Ana katërmbëdhjetë vjeçare takon të dashurin e saj të parë në internet. Pas disa muajsh komunikimi përmes telefonit dhe internetit, Ana z..
Shkrimtari: David Schwimmer Aktoret: Clive Owen, Catherine Keener, Liana Liberato, Jason Clarke
106 min
Hajduti dhe krimineli, Xhek Krigën, vendosë që të zbulojë vrasësin e babait të tij e personin që i ka vjedhur paratë e bankës së vjedhur, edhe pse kjo do të thotë të rrezikojë veten...
Shkrimtari: Mark McQueen Aktoret: Craig Fairbrass, James Cosmo, Mem Ferda, Nick Moran
N/A
Kur katër turistë amerikanë, Sofia, Karli, Bella dhe Majkëlli shkojnë në një turne fantazmash, përjetojnë më shumë nga sa mund të përballojnë, kur fantazma e një doktori të keq dhe ..
Shkrimtari: Jon Cohen Aktoret: Madeline Marie Dona, Adam Horner, Shane Savage, Isabel Dickson
90 min
Frenk Pirs duket se bën një jetë normale, por kur e shkuara shqetësuese rikthehet dhe i merret diçka e vyer për të, maska e tij e të qenit mirë bie dhe i rikthehet sërish dëshira për t..
Shkrimtari: Bong Joon Ho Aktoret: Tilda Swinton, Jake Gyllenhaal, Lily Collins, Giancarlo Esposito
118 min
Një njeri qe ju pret njerezve kokat rrezikon gjithçka për të marrë një pikturë me vlerë te cilen e ka në pronësi një ish mercenar
Shkrimtari: Morten Tyldum Aktoret: Aksel Hennie, Synnøve Macody Lund, Nikolaj Coster-Waldau, Eivind Sander
100 min
Jeta e një djali del jashtë kontrollit kur një strukturë ogurzezë ngjarjesh përsëritet në të njëjtën mënyrë çdo ditë, duke përfunduar pikërisht në orën 2:22.
Shkrimtari: Paul Currie Aktoret: Teresa Palmer, Michiel Huisman, Sam Reid, Maeve Dermody
N/A
Spit on Your Grave, rikujton tregimin e tmerrshëm të shkrimtares Jennifer Hills e cili migron nga qyteti në një kasolle simpatike në pyll për të filluar në librin e saj të ardhshëm. Por p..
Shkrimtari: Steven R. Monroe Aktoret: Sarah Butler, Jeff Branson, Andrew Howard, Daniel Franzese
108 min
Në një të ardhme të afërt, ajri i thithshëm nuk ekziston më dhe dy inxhinierë të caktuar për të mbrojtur shpresën e fundit të njerëzimit luftojnë për të mbrojtur jetët e tyre ndë..
Shkrimtari: Christian Cantamessa Aktoret: Norman Reedus, Djimon Hounsou, Sandrine Holt, Michael Hogan
95 min
Një ish zjarrfikës lufton kundër një grupi terroristesh që mbajnë peng zëvendës presidentin dhe disa pengje të there gjatë ndeshjes së shtatë të finales së Kupës Stenli.
Shkrimtari: Peter Hyams Aktoret: Jean-Claude Van Damme, Powers Boothe, Raymond J. Barry, Whittni Wright
111 min
Tajleri është çmendurisht i dashuruar me të dashurën e tij Alin, por pas një zënke me të, ai bie në krahët e Holit e cila e bën të përjetojë një natë që s'do e harrojë kurrë. Më..
Shkrimtari: Brent Bonacorso Aktoret: Bella Thorne, Halston Sage, Taylor John Smith, Anna Akana
N/A
Pas përpjekjeve për të gjetur punë, Amanda futet në punë në një hotel pranë një qyteti të vogël ku përfundon duke luftuar për jetën e saj.
Shkrimtari: Brad Douglas Aktoret: Abby Wathen, Marlyn Mason, Michael Meyer, Max Gutfreund
76 min
Majls Grisom është gati të paguajë 30.000$ për këdo që i vërteton se jeta vazhdon edhe pas vdekjes.
Shkrimtari: Jesse Holland, Andy Mitton Aktoret: Annette O'Toole, Clark Freeman, John Glover, Giovanna Zacarías
90 min
Kërkon me shumë?
Je një publikues, kërkon që të japesh mendime mbi filmat.Këeto jane disa nga mundësitë që do të kesh pasi të regjistrohesh!
  • Diskuto dhe vlerëso Filma
  • Ngarko Filma
  • Ndërto koleksionin tënd te Filmave
  • Ruaj dhe komento filmat e preferuar
  • Ndaj filmat që do të shikosh me vonë
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA