| Regjistorhu
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA
Romance
Kur një vajzë kup­ton që vel­lai i saj po mar­to­het me vajzën që e ka keq­tra­j­tuar atë në gjim­naz, ajo për­piqet të eskpo­zojë ngjyrat e vërteta të së fejuares së vellai..
Shkrimtari: Andy Fickman Aktoret: Kristen Bell, Jamie Lee Curtis, Sigourney Weaver, Odette Annable
105 min
Një dramë romantike e përqëndruar te dy të dashruar: Tajler prindërit e të cilit janë ndarë pas vetëvrasjes së vëllait të tij dhe Alli e cila bën një jetë të zymtë që pas vrasje..
Shkrimtari: Allen Coulter Aktoret: Caitlyn Rund, Moisés Acevedo, Noel Rodriguez, Kevin P. McCarthy
113 min
Pasi u perzu nga familja e saj, nje librashitese mbeshtetet ne ndihmen e fqinji te saj.
Shkrimtari: Radhika Rao, Vinay Sapru Aktoret: Harshvardhan Rane, Mawra Hocane, Vijay Raaz, Murli Sharma
154 min
Historia e nje djali konfus me dashurine e jeten e tij i cili gjen qetesi ne dashurine e tij te pare
Shkrimtari: Divya Khosla Aktoret: Pulkit Samrat, Yami Gautam, Urvashi Rautela, Edwin Autridge
120 min
Një djalosh i varfër por i talentuar prej Kashmiri, Noor, është punësuar si një shërbyes stabël nga Begum.Ai është i magjepsur me të bijën e saj Firdaus.Begum e kupton këtë dhe e dër..
Shkrimtari: Abhishek Kapoor Aktoret: Aditya Roy Kapoor, Katrina Kaif, Tabu, Rahul Bhat
131 min
Jeta e studentes së letërsisë, Anastasia Still, ndryshon përgjithmonë kur takon bilionerin e pashëm por të përvuajtur, Kristian Gray....
Shkrimtari: Sam Taylor-Johnson Aktoret: Dakota Johnson, Jamie Dornan, Jennifer Ehle, Eloise Mumford
125 min
Ky serial do te tregoje jeten e disa te rinjve, kryesisht jeten e njerit prej Tyre qe eshte perfshire ne jeten e nje grupi qe jane te pasur.
Shkrimtari: N/A Aktoret: Peter Gallagher, Kelly Rowan, Ben McKenzie, Adam Brody
44 min
Kërkon me shumë?
Je një publikues, kërkon që të japesh mendime mbi filmat.Këeto jane disa nga mundësitë që do të kesh pasi të regjistrohesh!
  • Diskuto dhe vlerëso Filma
  • Ngarko Filma
  • Ndërto koleksionin tënd te Filmave
  • Ruaj dhe komento filmat e preferuar
  • Ndaj filmat që do të shikosh me vonë
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA