| Regjistorhu
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA
Romance
Dy histori dashurie të ndërthurura. Fiksimi dhe tradhëtia në skenat e muzikës së Austin, Teksas.
Shkrimtari: Terrence Malick Aktoret: Ryan Gosling, Rooney Mara, Michael Fassbender, Natalie Portman
129 min
Një vampire i kërkon një artisti të pikturojë portretin e saj që të shohë veten për herë të parë
Shkrimtari: Babak Payami Aktoret: Sarah Roemer, Luke Grimes, Daniel Kash, Noah Danby
90 min
Arlen dënohet në një burg në mes të shkretëtirës ku të burgosurit quhen Tufa e Keqe dhe janë të ndarë në dy kampe: Kampi i Rehatisë dhe ai i Urës, ku të gjithë janë kanibalë.
Shkrimtari: Ana Lily Amirpour Aktoret: Suki Waterhouse, Jason Momoa, Jayda Fink, Keanu Reeves
118 min
Filmi flet per dashurine e dy te rinjve qe kalon kufijte e konfliktit Indi-Pakistan.
Shkrimtari: Shakir Khan Aktoret: Rishi Verma, Priyanka Mehta, Manjul Azad, Abid Yunus Khan
120 min
Nje ish ushtarak lufton kunder djait te nje politikani.
Shkrimtari: Boyapati Srinu Aktoret: Allu Arjun, Aadhi, Rakul Preet Singh, Catherine Tresa
162 min
Një njeri i verbër i ri (Pine) mendon se ka gjetur dashurinë me një grua indiane (Jay), edhe pse marrëdhënia e tyre është e mbushur nga dallimet kulturore.
Shkrimtari: James Keach Aktoret: Jennifer Alden, Chris Pine, Eddie Kaye Thomas, Steve Wellington
95 min
Një shkrimtar i suksesshëm, Abhimanju Roi, i ngecur në problemet e shkrimit, kthehet në zanafillën e tij për të shkruar një histori dashurie të modës së vjetër.
Shkrimtari: Akshay Roy Aktoret: Parineeti Chopra, Ayushmann Khurrana, Abish Mathew, Aparajita Adhya
117 min
Një vit pasi ishin njohur, Tomi i propozon të dashures, Violetës, por disa ngjarje të papritura i ngadalsojnë ata në rrugën e tyre drejt altarit.
Shkrimtari: Nicholas Stoller Aktoret: Jason Segel, Emily Blunt, Chris Pratt, Alison Brie
124 min
Dy shokë fëmijërie gjithashtu dhe fqinjë do të bien në dashuri më mamatë e tyre respektive. Dy lidhje që rrezikojnë gjithçka në jetët e tyre.
Shkrimtari: Anne Fontaine Aktoret: Naomi Watts, Robin Wright, Xavier Samuel, James Frecheville
112 min
Dashuria midis nje politikani te ri dhe premtues me nje balerine po perpiqet te shkaterrohet nga disa forca misterioze!
Shkrimtari: George Nolfi Aktoret: Matt Damon, Emily Blunt, Lisa Thoreson, Florence Kastriner
106 min
Si nje aktor i filmave pa ze, George Valentin mendon se ardhja e teknologjive te reja me video dhe audio do ta zbeh rolin e tij duke e harruar. Ai bashkpunon me Pepy Miller, nje kercimtare e re ene..
Shkrimtari: Michel Hazanavicius Aktoret: Jean Dujardin, Bérénice Bejo, John Goodman, James Cromwell
100 min
Badrinath Bansal nga Jhansi dhe Vaidehi Trivedi nga Kota kan mmendime te ndryshme per gjithcka,Kjo sjell nje perplasje ideologjish por qe pranojne se ka dicka te mire tek ta .
Shkrimtari: Shashank Khaitan Aktoret: Varun Dhawan, Alia Bhatt, Sahil Vaid, Swanand Kirkire
139 min
Kërkon me shumë?
Je një publikues, kërkon që të japesh mendime mbi filmat.Këeto jane disa nga mundësitë që do të kesh pasi të regjistrohesh!
  • Diskuto dhe vlerëso Filma
  • Ngarko Filma
  • Ndërto koleksionin tënd te Filmave
  • Ruaj dhe komento filmat e preferuar
  • Ndaj filmat që do të shikosh me vonë
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA