| Regjistorhu
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA
Romance
Pasi mashtrohet dhe grabit 68 mijë dollarë me të dashurën e vet, Çipi frikacak rreth të 30-tave i cili nuk i reziston dot femrave të bukura, e gjen veten të rrethuar nga njerëz që vuajnë..
Shkrimtari: Trent Haaga Aktoret: Matthew Gray Gubler, AnnaLynne McCord, Alisha Boe, Sheila Vand
93 min
Një vajzë e mbyllur në një anije hapësinore zbulon se jeta e saj nuk është ashtu si ajo mendon.
Shkrimtari: Hatem Khraiche Aktoret: Clara Lago, Álex González, Andrés Parra, Belén Rueda
95 min
Një adoleshente e cila e ka kaluar gjithë jetën e saj e mbyllur në shtëpi, bie në dashuri me fqinjin e saj të ri.
Shkrimtari: Stella Meghie Aktoret: Amandla Stenberg, Nick Robinson, Anika Noni Rose, Ana de la Reguera
96 min
Laura dhe Karlosi e dashurojnë njëri tjetrin si të çmendur, por ky intensitet i dashurisë së parë është arsyeja pse ndahen pas një viti.
Shkrimtari: Esteban Crespo Aktoret: Natalia Tena, Nacho Fresneda, Gustavo Salmerón, Greta Fernández
105 min
KESHILLOHET PËR SHIKUES TË MOSHËS MBI 18 VJEÇ! PËRMBAN SKENA EROTIKE DHE NUDITET! Bazuar në një histori të vërtetë, dashuria e pamundur mes drejtorit të një burgu dhe një prej të burg..
Shkrimtari: Pierre Godeau Aktoret: Adèle Exarchopoulos, Guillaume Gallienne, Stéphanie Cléau, Aliénor Poisson
110 min
KUJDES: FILMI KESHILLOHET PËR SHIKUES MBI 18 VJEÇ! PËRMBAN NUDITET DHE SKENA EROTIKE TË FORTA! Njerëz që ndërtojnë një mur rreth vetes. Një skulptor, një kritik arti dhe një studente k..
Shkrimtari: Kyung-jung Joo Aktoret: Ji-hoon Kim, Ki-yeon Kim, Seong-jae Lee, Hyeon-jin Park
90 min
Një dembeli i lind ideja si të fitojë 1 milion dollar. Por për ta realizuar ai duhet të mësojë t'i besojë koleges së tij tërheqëse.
Shkrimtari: Aram Rappaport Aktoret: Juan Luis Acevedo, Kirstie Alley, Jolene Andersen, Max Barry
90 min
Një çift dhe një Ari: Në një qytezë të vogël pranë Polit të Veriut ku rrugët nuk të çojnë askund, historia tregon për Romanin (DeHaan) dhe Lusin (Maslany), dy shpirtra të humbur që..
Shkrimtari: Kim Nguyen Aktoret: Dane DeHaan, Tatiana Maslany, Gordon Pinsent, John Ralston
96 min
Ky film është frymëzuar nga ngjarjet e vërteta, në vitin 1939 ndodhi vala e fundit e emigracionit nga Afrika e Veriut, për t'i ikur varfërisë, punëtoret nga Algjeria dhe Maroku u tërhoqë..
Shkrimtari: Ismaël Ferroukhi Aktoret: Tahar Rahim, Michael Lonsdale, Mahmud Shalaby, Lubna Azabal
99 min
Filozofia e jetës së një maturanti, që feston shumë, ndryshon kur ai takon "vajzën e mirë" jo dhe aq tipike.
Shkrimtari: James Ponsoldt Aktoret: Miles Teller, Shailene Woodley, Brie Larson, Masam Holden
95 min
Një ish sekretare, sapo është caktuar si shkrimtare në një film propagandistik, iu bashkohet aktorëve dhe ekipit të një prodhimi madhor ndërsa Sulmet shpërthejnë rreth tyre.
Shkrimtari: Lone Scherfig Aktoret: Gemma Arterton, Sam Claflin, Bill Nighy, Jack Huston
117 min
KUJDES, KY FILM KESHILLOHET PËR SHIKUES MBI 18 VJEÇ! PËRMBAN SKENA EROTIKE! Një fotograf amator bindet të ekspozojë fotot intime me të dashurën e tij, pa e ditur ajo, duke e cënuar marrëd..
Shkrimtari: Ashley Horner Aktoret: Nancy Trotter Landry, Liam Browne, Jack Dawson, Jessica Appleby
97 min
Kërkon me shumë?
Je një publikues, kërkon që të japesh mendime mbi filmat.Këeto jane disa nga mundësitë që do të kesh pasi të regjistrohesh!
  • Diskuto dhe vlerëso Filma
  • Ngarko Filma
  • Ndërto koleksionin tënd te Filmave
  • Ruaj dhe komento filmat e preferuar
  • Ndaj filmat që do të shikosh me vonë
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA