| Regjistorhu
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA
Romance
Filmi flet per dashurine e dy te rinjve qe kalon kufijte e konfliktit Indi-Pakistan.
Shkrimtari: Shakir Khan Aktoret: Rishi Verma, Priyanka Mehta, Manjul Azad, Abid Yunus Khan
120 min
Nje ish ushtarak lufton kunder djait te nje politikani.
Shkrimtari: Boyapati Srinu Aktoret: Allu Arjun, Aadhi, Rakul Preet Singh, Catherine Tresa
162 min
Një njeri i verbër i ri (Pine) mendon se ka gjetur dashurinë me një grua indiane (Jay), edhe pse marrëdhënia e tyre është e mbushur nga dallimet kulturore.
Shkrimtari: James Keach Aktoret: Jennifer Alden, Chris Pine, Eddie Kaye Thomas, Steve Wellington
95 min
Një shkrimtar i suksesshëm, Abhimanju Roi, i ngecur në problemet e shkrimit, kthehet në zanafillën e tij për të shkruar një histori dashurie të modës së vjetër.
Shkrimtari: Akshay Roy Aktoret: Parineeti Chopra, Ayushmann Khurrana, Abish Mathew, Aparajita Adhya
117 min
Një vit pasi ishin njohur, Tomi i propozon të dashures, Violetës, por disa ngjarje të papritura i ngadalsojnë ata në rrugën e tyre drejt altarit.
Shkrimtari: Nicholas Stoller Aktoret: Jason Segel, Emily Blunt, Chris Pratt, Alison Brie
124 min
Dy shokë fëmijërie gjithashtu dhe fqinjë do të bien në dashuri më mamatë e tyre respektive. Dy lidhje që rrezikojnë gjithçka në jetët e tyre.
Shkrimtari: Anne Fontaine Aktoret: Naomi Watts, Robin Wright, Xavier Samuel, James Frecheville
112 min
Dashuria midis nje politikani te ri dhe premtues me nje balerine po perpiqet te shkaterrohet nga disa forca misterioze!
Shkrimtari: George Nolfi Aktoret: Matt Damon, Emily Blunt, Lisa Thoreson, Florence Kastriner
106 min
Si nje aktor i filmave pa ze, George Valentin mendon se ardhja e teknologjive te reja me video dhe audio do ta zbeh rolin e tij duke e harruar. Ai bashkpunon me Pepy Miller, nje kercimtare e re ene..
Shkrimtari: Michel Hazanavicius Aktoret: Jean Dujardin, Bérénice Bejo, John Goodman, James Cromwell
100 min
Badrinath Bansal nga Jhansi dhe Vaidehi Trivedi nga Kota kan mmendime te ndryshme per gjithcka,Kjo sjell nje perplasje ideologjish por qe pranojne se ka dicka te mire tek ta .
Shkrimtari: Shashank Khaitan Aktoret: Varun Dhawan, Alia Bhatt, Sahil Vaid, Swanand Kirkire
139 min
Duke menduar se monogamia s’do ishte kurrë e mundur, një grua e angazhuar në karrierë duhet të përballet me frikërat e saj kur takon një djalë të mirë.
Shkrimtari: Judd Apatow Aktoret: Colin Quinn, Devin Fabry, Carla Oudin, Amy Schumer
125 min
Një shitëse arti për udhëtime përpiqet të largojë një menaxher të krisur moteli që bie në dashuri me të dhe që nuk e le të qetë.
Shkrimtari: Stephen Belber Aktoret: Jennifer Aniston, Steve Zahn, Margo Martindale, Fred Ward
94 min
Një ditë në jetën e një grupi 15 vjeçarësh të dhunshëm në Londrën perëndimore...
Shkrimtari: Menhaj Huda Aktoret: Aml Ameen, Red Madrell, Noel Clarke, Adam Deacon
89 min
Kërkon me shumë?
Je një publikues, kërkon që të japesh mendime mbi filmat.Këeto jane disa nga mundësitë që do të kesh pasi të regjistrohesh!
  • Diskuto dhe vlerëso Filma
  • Ngarko Filma
  • Ndërto koleksionin tënd te Filmave
  • Ruaj dhe komento filmat e preferuar
  • Ndaj filmat që do të shikosh me vonë
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA