| Regjistorhu
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA
Romance
Në mesjete, një shërbëtor i ri i arratisur nga padroni i tij, strehohet në një kuvend të mbushur me murgesha të paqëndrueshme emocionalisht. I paraqitur si shurdh-memec, ai duhet të përp..
Shkrimtari: Jeff Baena Aktoret: Alison Brie, Dave Franco, Kate Micucci, Aubrey Plaza
90 min
Addie Moore dhe Louis Waters janë të dy të ve të cilët kanë qene fqinjë prej vitesh. Gjithçka ndryshon kur Addie kërkon të krijojë njohje me fqinjen e tij...
Shkrimtari: Ritesh Batra Aktoret: Jane Fonda, Iain Armitage, Robert Redford, Judy Greer
103 min
Në një ishull grek plot me kënaqësi, një mjek lokal në mesmoshë fiksohet pas një turisteje të re kur ajo e afron me grupin e saj shoqëror të shfrenuar...
Shkrimtari: Argyris Papadimitropoulos Aktoret: Makis Papadimitriou, Elli Tringou, Dimi Hart, Hara Kotsali
104 min
Një novelist i cili u verbua në një aksident me makinë ku vdiq gruaja e tij, rizbuloi pasionin e tij si për jetën ashtu edhe për të shkruar në momentin kur ai bëhet pjesë e një dashurie..
Shkrimtari: Michael Mailer Aktoret: Demi Moore, Alec Baldwin, Dylan McDermott, Viva Bianca
98 min
Një djalë i ri Anglez planifikon hakmarrje kundër gruas misterioze të kushëririt të tij të vdekur duke besuar se ajo është përgjegjëse për vdekjen e tij. Por ndjenjat e tij do të kompl..
Shkrimtari: Roger Michell Aktoret: Sam Claflin, Iain Glen, Rachel Weisz, Holliday Grainger
106 min
Pasi mashtrohet dhe grabit 68 mijë dollarë me të dashurën e vet, Çipi frikacak rreth të 30-tave i cili nuk i reziston dot femrave të bukura, e gjen veten të rrethuar nga njerëz që vuajnë..
Shkrimtari: Trent Haaga Aktoret: Matthew Gray Gubler, AnnaLynne McCord, Alisha Boe, Sheila Vand
93 min
Një vajzë e mbyllur në një anije hapësinore zbulon se jeta e saj nuk është ashtu si ajo mendon.
Shkrimtari: Hatem Khraiche Aktoret: Clara Lago, Álex González, Andrés Parra, Belén Rueda
95 min
Një adoleshente e cila e ka kaluar gjithë jetën e saj e mbyllur në shtëpi, bie në dashuri me fqinjin e saj të ri.
Shkrimtari: Stella Meghie Aktoret: Amandla Stenberg, Nick Robinson, Anika Noni Rose, Ana de la Reguera
96 min
Laura dhe Karlosi e dashurojnë njëri tjetrin si të çmendur, por ky intensitet i dashurisë së parë është arsyeja pse ndahen pas një viti.
Shkrimtari: Esteban Crespo Aktoret: Natalia Tena, Nacho Fresneda, Gustavo Salmerón, Greta Fernández
105 min
KESHILLOHET PËR SHIKUES TË MOSHËS MBI 18 VJEÇ! PËRMBAN SKENA EROTIKE DHE NUDITET! Bazuar në një histori të vërtetë, dashuria e pamundur mes drejtorit të një burgu dhe një prej të burg..
Shkrimtari: Pierre Godeau Aktoret: Adèle Exarchopoulos, Guillaume Gallienne, Stéphanie Cléau, Aliénor Poisson
110 min
KUJDES: FILMI KESHILLOHET PËR SHIKUES MBI 18 VJEÇ! PËRMBAN NUDITET DHE SKENA EROTIKE TË FORTA! Njerëz që ndërtojnë një mur rreth vetes. Një skulptor, një kritik arti dhe një studente k..
Shkrimtari: Kyung-jung Joo Aktoret: Ji-hoon Kim, Ki-yeon Kim, Seong-jae Lee, Hyeon-jin Park
90 min
Një dembeli i lind ideja si të fitojë 1 milion dollar. Por për ta realizuar ai duhet të mësojë t'i besojë koleges së tij tërheqëse.
Shkrimtari: Aram Rappaport Aktoret: Juan Luis Acevedo, Kirstie Alley, Jolene Andersen, Max Barry
90 min
Kërkon me shumë?
Je një publikues, kërkon që të japesh mendime mbi filmat.Këeto jane disa nga mundësitë që do të kesh pasi të regjistrohesh!
  • Diskuto dhe vlerëso Filma
  • Ngarko Filma
  • Ndërto koleksionin tënd te Filmave
  • Ruaj dhe komento filmat e preferuar
  • Ndaj filmat që do të shikosh me vonë
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA