| Regjistorhu
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA
Muzikor
Regjisori i famshëm i filmit Guido Contini lufton për të gjetur harmonin në jetën e tij profesionale dhe personale, pasi ai përfshihet në një marrëdhënie dramatike me gruan e tij, dashnor..
Shkrimtari: Rob Marshall Aktoret: Daniel Day-Lewis, Sandro Dori, Nicole Kidman, Marion Cotillard
118 min
Një poet bie në dashuri në një kourtesane të bukur. Duka xheloz lakmon këtë muzikë elegante, me muzikë të nxjerra nga burime të njohura të shekullit 20.
Shkrimtari: Baz Luhrmann Aktoret: Nicole Kidman, Ewan McGregor, John Leguizamo, Jim Broadbent
127 min
Një ndezje romantike ndodhë mes dy nxënësve me prejardhje të ndryshme në Shkollën e arteve të Marylandit.
Shkrimtari: Jon M. Chu Aktoret: Briana Evigan, Robert Hoffman, Adam G. Sevani, Cassie Ventura
98 min
Nje instruktore kercimi ne new york kthehet ne fshatin e saj ne indi 11 vjet dhe zbuloi qe qendra e arteve ku ajo mesoi kercimin ishte gati duke u shkaterruar per te ndertuar nje dyqan te vogel.
Shkrimtari: Anil Mehta Aktoret: Madhuri Dixit, Darshan Jariwala, Raghuvir Yadav, Divya Dutta
137 min
Berberi Sweenedy Tod i akuzuar padrejtësisht per krimet që s’i ka kryer do të arrestohet. Por kur del nga burgu, ai do te shndërrohet në një njeri krejt tjetër.Nëpër rrugët e Londrës t..
Shkrimtari: Tim Burton Aktoret: Johnny Depp, Helena Bonham Carter, Alan Rickman, Timothy Spall
116 min
Rauli është një këngëtar, që humb karrierën e tij për shkak të veseve të tij ndaj pijes. Ai takohet me Arohin në një bar në Goa, ku ajo punon për të fituar jetesën. I impresionuar n..
Shkrimtari: Mohit Suri Aktoret: Aditya Roy Kapoor, Shraddha Kapoor, Shaad Randhawa, Salil Acharya
132 min
Kërkon me shumë?
Je një publikues, kërkon që të japesh mendime mbi filmat.Këeto jane disa nga mundësitë që do të kesh pasi të regjistrohesh!
  • Diskuto dhe vlerëso Filma
  • Ngarko Filma
  • Ndërto koleksionin tënd te Filmave
  • Ruaj dhe komento filmat e preferuar
  • Ndaj filmat që do të shikosh me vonë
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA