| Regjistorhu
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA
Muzikor
Nje i ri mundohet te ec ne hapat e idhullit te tij mbretit te Michael Jackson.
Shkrimtari: Sabir Khan Aktoret: Nidhhi Agerwal, Sahil Anand, Jiiva, Farah Khan
140 min
Nëse pyesni se çfarë ndodh në një prapaskenë në teatër, ky film do jua shpalosë më së miri. Në teatrin e Brodueit do të vihet në skenë një shfaqe e re "Vendi i mrekullive të n..
Shkrimtari: Isaac Rentz Aktoret: Topher Grace, Alona Tal, Anne Heche, Lauren Lapkus
90 min
Adoptimi i përrallës "E bukura dhe bisha", që flet një vajzë të bukur dhe një princ egoist, i cili ishte shndërruar në një bishë të tmerrshme, si rezultat i një magjie. Ata r..
Shkrimtari: Bill Condon Aktoret: Emma Watson, Dan Stevens, Luke Evans, Josh Gad
129 min
Nje rrites kuajsh takon te dashuren e femijerise por ajo eshte fejuar me nje princ.
Shkrimtari: Rakeysh Omprakash Mehra Aktoret: Harshvardhan Kapoor, Saiyami Kher, Art Malik, Anuj Choudhry
129 min
Një pianist xhazi bie në dashuri me një aktore aspirante në Los Anxhelos.
Shkrimtari: Damien Chazelle Aktoret: Ryan Gosling, Emma Stone, Amiée Conn, Terry Walters
128 min
Familja kapoor jane indian shume te pasur qe jetojne ne indi dhe duan qe vajza e tyre e madhe Sanjana te martohet me nje biznesmen indian-amerikan i quajtur prem . Pas disa keqkuptimesh Prem dhe Sa..
Shkrimtari: Sooraj R. Barjatya Aktoret: Hrithik Roshan, Kareena Kapoor, Abhishek Bachchan, Johnny Lever
197 min
Filmi tregon historine per nje dashuri te pakthyer. Udhetimin e tre karaktereve Ayan, Alizeh, dhe Saba.
Shkrimtari: Karan Johar Aktoret: Ranbir Kapoor, Anushka Sharma, Aishwarya Rai Bachchan, Fawad Khan
158 min
Nje muzikant kerkon fame sukses dhe respekt.
Shkrimtari: Ravi Jadhav Aktoret: Poornima Ahire, Riteish Deshmukh, Nargis Fakhri, Sheeba George
137 min
Një njeri i moshës së mesme që e ka humbur dashurinë e tij për jetën e rizbulon atë duke supozuar një identitet të ri në mënyrë që të rindezë shkëndijë romantike në martesën e t..
Shkrimtari: Aditya Chopra Aktoret: Shah Rukh Khan, Vinay Pathak, Anushka Sharma, M.K. Raina
167 min
Në shekullin e 19-të në Francë, Jean Valjean, i cili për dekada ka qenë në qendër të vëmendjes nga polici i pamëshirshëm Javert, pasi ai thyen lirimin me kusht, bie dakord të kujdeset ..
Shkrimtari: Tom Hooper Aktoret: Hugh Jackman, Russell Crowe, Anne Hathaway, Amanda Seyfried
158 min
Historia e një nuseje të ardhëshme e cila është duke u përpjekur për të gjetur babanë e saj të vërtetë që thonë se ka bërë hitet e këngëve më të mira të viteve ’70 të grupit..
Shkrimtari: Phyllida Lloyd Aktoret: Amanda Seyfried, Stellan Skarsgård, Pierce Brosnan, Nancy Baldwin
108 min
Nje kercimtar i ri nga Zelanda e Re prish mardhenien me babain dhe miqte e tij per t;iu bashkuar grupit te idhullit te tij. I zhgenjyer nga K-crew ai formon grupin e tij dhe sfidon kampionet ne fin..
Shkrimtari: Roy Del Ruth Aktoret: Eleanor Powell, James Stewart, Virginia Bruce, Una Merkel
106 min
Kërkon me shumë?
Je një publikues, kërkon që të japesh mendime mbi filmat.Këeto jane disa nga mundësitë që do të kesh pasi të regjistrohesh!
  • Diskuto dhe vlerëso Filma
  • Ngarko Filma
  • Ndërto koleksionin tënd te Filmave
  • Ruaj dhe komento filmat e preferuar
  • Ndaj filmat që do të shikosh me vonë
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA