| Regjistorhu
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA
Muzikor
Nje rrites kuajsh takon te dashuren e femijerise por ajo eshte fejuar me nje princ.
Shkrimtari: Rakeysh Omprakash Mehra Aktoret: Harshvardhan Kapoor, Saiyami Kher, Art Malik, Anuj Choudhry
129 min
Një pianist xhazi bie në dashuri me një aktore aspirante në Los Anxhelos.
Shkrimtari: Damien Chazelle Aktoret: Ryan Gosling, Emma Stone, Amiée Conn, Terry Walters
128 min
Familja kapoor jane indian shume te pasur qe jetojne ne indi dhe duan qe vajza e tyre e madhe Sanjana te martohet me nje biznesmen indian-amerikan i quajtur prem . Pas disa keqkuptimesh Prem dhe Sa..
Shkrimtari: Sooraj R. Barjatya Aktoret: Hrithik Roshan, Kareena Kapoor, Abhishek Bachchan, Johnny Lever
197 min
Filmi tregon historine per nje dashuri te pakthyer. Udhetimin e tre karaktereve Ayan, Alizeh, dhe Saba.
Shkrimtari: Karan Johar Aktoret: Ranbir Kapoor, Anushka Sharma, Aishwarya Rai Bachchan, Fawad Khan
158 min
Nje muzikant kerkon fame sukses dhe respekt.
Shkrimtari: Ravi Jadhav Aktoret: Poornima Ahire, Riteish Deshmukh, Nargis Fakhri, Sheeba George
137 min
Një njeri i moshës së mesme që e ka humbur dashurinë e tij për jetën e rizbulon atë duke supozuar një identitet të ri në mënyrë që të rindezë shkëndijë romantike në martesën e t..
Shkrimtari: Aditya Chopra Aktoret: Shah Rukh Khan, Vinay Pathak, Anushka Sharma, M.K. Raina
167 min
Në shekullin e 19-të në Francë, Jean Valjean, i cili për dekada ka qenë në qendër të vëmendjes nga polici i pamëshirshëm Javert, pasi ai thyen lirimin me kusht, bie dakord të kujdeset ..
Shkrimtari: Tom Hooper Aktoret: Hugh Jackman, Russell Crowe, Anne Hathaway, Amanda Seyfried
158 min
Historia e një nuseje të ardhëshme e cila është duke u përpjekur për të gjetur babanë e saj të vërtetë që thonë se ka bërë hitet e këngëve më të mira të viteve ’70 të grupit..
Shkrimtari: Phyllida Lloyd Aktoret: Amanda Seyfried, Stellan Skarsgård, Pierce Brosnan, Nancy Baldwin
108 min
Nje kercimtar i ri nga Zelanda e Re prish mardhenien me babain dhe miqte e tij per t;iu bashkuar grupit te idhullit te tij. I zhgenjyer nga K-crew ai formon grupin e tij dhe sfidon kampionet ne fin..
Shkrimtari: Roy Del Ruth Aktoret: Eleanor Powell, James Stewart, Virginia Bruce, Una Merkel
106 min
Regjisori i famshëm i filmit Guido Contini lufton për të gjetur harmonin në jetën e tij profesionale dhe personale, pasi ai përfshihet në një marrëdhënie dramatike me gruan e tij, dashnor..
Shkrimtari: Rob Marshall Aktoret: Daniel Day-Lewis, Sandro Dori, Nicole Kidman, Marion Cotillard
118 min
Një poet bie në dashuri në një kourtesane të bukur. Duka xheloz lakmon këtë muzikë elegante, me muzikë të nxjerra nga burime të njohura të shekullit 20.
Shkrimtari: Baz Luhrmann Aktoret: Nicole Kidman, Ewan McGregor, John Leguizamo, Jim Broadbent
127 min
Një ndezje romantike ndodhë mes dy nxënësve me prejardhje të ndryshme në Shkollën e arteve të Marylandit.
Shkrimtari: Jon M. Chu Aktoret: Briana Evigan, Robert Hoffman, Adam G. Sevani, Cassie Ventura
98 min
Kërkon me shumë?
Je një publikues, kërkon që të japesh mendime mbi filmat.Këeto jane disa nga mundësitë që do të kesh pasi të regjistrohesh!
  • Diskuto dhe vlerëso Filma
  • Ngarko Filma
  • Ndërto koleksionin tënd te Filmave
  • Ruaj dhe komento filmat e preferuar
  • Ndaj filmat që do të shikosh me vonë
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA