| Regjistorhu
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA
Drame
(Bazuar ne histori te vertete)lufta e ushtrareve rus per mbrojtjen e Stalingradit kundra Gjermaneve te cilet jane me mizor se cfare duket..
Shkrimtari: Fedor Bondarchuk Aktoret: Mariya Smolnikova, Yanina Studilina, Pyotr Fyodorov, Thomas Kretschmann
131 min
Një haker i dënuar arrin një marrëveshje me SHBA-të dhe bashkë me kolegët e tij, një amerikan dhe një kinez, gjurmojnë një haker të rrezikshëm nga Çikago në Los Anxheles, nga Hong Ko..
Shkrimtari: Michael Mann Aktoret: Chris Hemsworth, Leehom Wang, Wei Tang, Viola Davis
133 min
Duke u ndeshur me pagjumësinë dhe PTSD të padiagnostifikuar, një veteran lufte punon natën si projektues në një kinema të vjetër. Duke u munduar të përshtatet me jetën civile, djali i t..
Shkrimtari: Ryan M. Kennedy Aktoret: Russ Russo, Natasha Alam, Doug E. Doug, Joseph R. Gannascoli
99 min
Jeta e studentes së letërsisë, Anastasia Still, ndryshon përgjithmonë kur takon bilionerin e pashëm por të përvuajtur, Kristian Gray....
Shkrimtari: Sam Taylor-Johnson Aktoret: Dakota Johnson, Jamie Dornan, Jennifer Ehle, Eloise Mumford
125 min
Ky serial do te tregoje jeten e disa te rinjve, kryesisht jeten e njerit prej Tyre qe eshte perfshire ne jeten e nje grupi qe jane te pasur.
Shkrimtari: N/A Aktoret: Peter Gallagher, Kelly Rowan, Ben McKenzie, Adam Brody
44 min
Kërkon me shumë?
Je një publikues, kërkon që të japesh mendime mbi filmat.Këeto jane disa nga mundësitë që do të kesh pasi të regjistrohesh!
  • Diskuto dhe vlerëso Filma
  • Ngarko Filma
  • Ndërto koleksionin tënd te Filmave
  • Ruaj dhe komento filmat e preferuar
  • Ndaj filmat që do të shikosh me vonë
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA