| Regjistorhu
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA
Drame
100 vjetori i filmit indian festohet me 4 histori te shkurtra qe tregojne fuqin e filmit.
Shkrimtari: Zoya Akhtar, Dibakar Banerjee, Karan Johar, Anurag Kashyap Aktoret: Rani Mukerji, Randeep Hooda, Saqib Saleem, Nawazuddin Siddiqui
127 min
Shkrimtarja nga Kamboxhia Long Ung kujton kohën kur në Kamboxhia u vendos regjimi komunist i Kmer Ruzhit.
Shkrimtari: Angelina Jolie Aktoret: Sareum Srey Moch, Phoeung Kompheak, Sveng Socheata, Tharoth Sam
136 min
Kur Raghuvaran nuk pranon nje vend pune nga Vasundhara nje grua qe merret me biznes ia ben jeten te padurueshme atij.
Shkrimtari: Soundarya R. Ashwin Aktoret: Dhanush, Monal Gajjar, Hrishikesh, Kajol
128 min
Një novelist i cili u verbua në një aksident me makinë ku vdiq gruaja e tij, rizbuloi pasionin e tij si për jetën ashtu edhe për të shkruar në momentin kur ai bëhet pjesë e një dashurie..
Shkrimtari: Michael Mailer Aktoret: Demi Moore, Alec Baldwin, Dylan McDermott, Viva Bianca
98 min
Filmi tregon ngjarjet e jeteve sekrete te kater femrave te cilat jane ne kerkim te lirise se tyre. Megjithese te mbytura dhe te bllokuara ne botet e tyre, keto kater femra plotesojne deshirat e tyr..
Shkrimtari: Alankrita Shrivastava Aktoret: Aahana Kumra, Ratna Pathak Shah, Konkona Sen Sharma, Plabita Borthakur
117 min
Një grua e re shpallë veten të vdekur në përpjekje për ti shpëtuar martesës se saj të ankthshme, por zbulon se është e pamundur që të evitoj burrin e saj abuzues.
Shkrimtari: Joseph Ruben Aktoret: Julia Roberts, Patrick Bergin, Kevin Anderson, Elizabeth Lawrence
99 min
Në Anglinë rurale të shekullit të 19, një nuse e re, e cila është shitur tek bashkëshorti, zbulon një dëshirë të papërmbajtshme brenda saj, në momentin që nis një lidhje jashtëmart..
Shkrimtari: William Oldroyd Aktoret: Florence Pugh, Cosmo Jarvis, Paul Hilton, Naomi Ackie
89 min
Vejusha e një profesori të zgjuar është ngurruese për një nga shpikjet e të shoqit, e cila mund te regjistrojë dhe të luajë kujtimet e një personi.
Shkrimtari: Mark Palansky Aktoret: Peter Dinklage, Julia Ormond, Anton Yelchin, Henry Ian Cusick
111 min
All Eyez on Me (Gjithë Sytë mbi Mua) është një film biografik mbi jeten e Tupak Shakur, aktorit, raperit, poetit dhe aktivistit për të drejtat e njerëzve me ngjyrë.
Shkrimtari: Benny Boom Aktoret: Demetrius Shipp Jr., Danai Gurira, Kat Graham, Hill Harper
139 min
Bazuar në historinë e vërtetë të një marinseje të re, disiplina e veçantë e së cilës dhe lidhja me qenin e saj luftëtar shpëtuan mijëra jetë gjatë misionit të tyre në Irak.
Shkrimtari: Gabriela Cowperthwaite Aktoret: Kate Mara, Tom Felton, Bradley Whitford, Edie Falco
116 min
Një artist i ri rruge në Los Anxhelosin jugor e gjen veten midis fiksimit te babait te tij për kulturën e makinave "Lowrider", vëllait të sapo liruar nga burgu dhe nevojës se tij p..
Shkrimtari: Ricardo de Montreuil Aktoret: Gabriel Chavarria, Demián Bichir, Theo Rossi, Tony Revolori
99 min
Një polic që po del në pension mëson se djali i tij i paligjshëm është liruar nga burgu. Si detyra e tij e fundit,përpiqet te mbajë nën kontroll situatën por shumë shpejt gjerat i dalin..
Shkrimtari: Jussi Hiltunen Aktoret: Ville Virtanen, Antti Holma, Mikko Neuvonen, Malin Buska
86 min
Kërkon me shumë?
Je një publikues, kërkon që të japesh mendime mbi filmat.Këeto jane disa nga mundësitë që do të kesh pasi të regjistrohesh!
  • Diskuto dhe vlerëso Filma
  • Ngarko Filma
  • Ndërto koleksionin tënd te Filmave
  • Ruaj dhe komento filmat e preferuar
  • Ndaj filmat që do të shikosh me vonë
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA