| Regjistorhu
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA
Drame
Kur vajza e operatores së 911 (Pamela) dhe oficerit të policisë (Jeremi), rrëmbehet dhe mbahet peng nuk kanë zgjidhje tjetër vetëm të ndjekin rregullat e rrëmbyesit të dhëna nga dispeç..
Shkrimtari: Amariah Olson, Obin Olson Aktoret: Ving Rhames, Luke Goss, Mischa Barton, Michael Paré
88 min
Të rrëmbyer dhe të ngecur në një stuhi dëbore, ky thriller flet për dy të panjohur që duhet të tregohen m të zgjuar se një vrasës që s’e kanë parë.
Shkrimtari: R.D. Womack II Aktoret: Aleksander Ristic, Cynthia Bravo, Matthew Oliva
105 min
Dy priftërinj udhëtojnë në Japoni për të shpëtuar mësuesin e tyre dhe për të përhapur krishtërimin.
Shkrimtari: Martin Scorsese Aktoret: Andrew Garfield, Adam Driver, Liam Neeson, Tadanobu Asano
161 min
Mjeku ushtarak amerikan i Luftës së Dytë Botërore Desmond T. Dos, i cili shërbeu gjatë betejës në Okinaua, refuzon të vrasë njerëz dhe kthehet në njeriun e parë në historinë e Amerik..
Shkrimtari: Mel Gibson Aktoret: Andrew Garfield, Richard Pyros, Jacob Warner, Milo Gibson
139 min
Historia e bombardimit në maratonën e Bostonit në vitin 2013 dhe pasojat e saj, përfshirë kërkimin e thellë të terroristëve përgjegjës për këtë bombardim.
Shkrimtari: Peter Berg Aktoret: Mark Wahlberg, Dicky Eklund Jr., Michael Marchand, Rhet Kidd
133 min
Një komsioner i pronave mundohet të bëjë një mashtrim të madh që shkon shumë keq. Për të rregulluar çdo gjë, ai përfshin gruan e tij duke përfunduar në një mënyrë që askush nuk e..
Shkrimtari: Munish Bhardwaj Aktoret: Devendra Chowhan, Neha Dhupia, Vidushi Mehra, Ranvir Shorey
108 min
Zhvendosur ne paris, befikre eshte historia e dashurise se njecifti bashkekohor te quajtur Dharam dhe Shyra, dy njerez te rinj te cilet duan ta shijojne jeten ne maksimum.
Shkrimtari: Aditya Chopra Aktoret: Ranveer Singh, Vaani Kapoor, Julie Ordon, Elisa Bachir Bey
130 min
Një afro-amerikan përpiqet të rrisë familjen e tij në SHBA-në e viteve 1950 teksa zgjidh problemet që i dalin para.
Shkrimtari: Denzel Washington Aktoret: Denzel Washington, Viola Davis, Stephen Henderson, Jovan Adepo
139 min
Një 20-vjeçare kalon kohën më te bukur te jetës kur shkon në Berlin për të studiuar matematikë. Atje, shumë shpejt ndërton një rreth të ri shoqëror.
Shkrimtari: Florian Gottschick Aktoret: Svenja Jung, Mateusz Dopieralski, Christoph Letkowski, Charley Ann Schmutzler
94 min
Një pianist xhazi bie në dashuri me një aktore aspirante në Los Anxhelos.
Shkrimtari: Damien Chazelle Aktoret: Ryan Gosling, Emma Stone, Amiée Conn, Terry Walters
128 min
Një thriller emocionues rreth një psikologe të ve e cila jeton e izoluar në periferinë e Nju Ingland. E zënë në një stuhi të fortë dimri, ajo duhet të gjejë një djalë para se ai të ..
Shkrimtari: Farren Blackburn Aktoret: Naomi Watts, Oliver Platt, Charlie Heaton, Jacob Tremblay
91 min
Një grua aventuriere, që mban një sekret ndaj burrit, insiston të shkojnë për kamping për të rindezur pasionin. Diçka në pyll shqyen një grup gjuetarësh aty pranë dhe pengon çiftin t..
Shkrimtari: Patrick Rea Aktoret: Rob Bouton, Jake Busey, Fiona Dourif, Michelle Mills
100 min
Kërkon me shumë?
Je një publikues, kërkon që të japesh mendime mbi filmat.Këeto jane disa nga mundësitë që do të kesh pasi të regjistrohesh!
  • Diskuto dhe vlerëso Filma
  • Ngarko Filma
  • Ndërto koleksionin tënd te Filmave
  • Ruaj dhe komento filmat e preferuar
  • Ndaj filmat që do të shikosh me vonë
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA