| Regjistorhu
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA
Biografi
Filmi tregon për historinë e një familjeje përmes katër brezave dhe gruas që ngrihet për t’u bërë themeluese e një dinastie të fuqishme biznesi familjar.
Shkrimtari: David O. Russell Aktoret: Jennifer Lawrence, Robert De Niro, Bradley Cooper, Edgar Ramírez
124 min
Një mbretëreshë e re, e cila është e martuar me një mbret të çmendur, bie fshehurazi në dashuri me mjekun e saj, dhe së bashku ata fillojnë një revolucion që ndryshon një komb përgji..
Shkrimtari: Nikolaj Arcel Aktoret: Alicia Vikander, Mads Mikkelsen, Mikkel Boe Følsgaard, Trine Dyrholm
137 min
cdo gje ndryshon per nje cift te dashuruarish pasi perfshihen ne vjedhjen e nje banke me disa gangstere.
Shkrimtari: Arthur Penn Aktoret: Warren Beatty, Faye Dunaway, Michael J. Pollard, Gene Hackman
111 min
Kur një grup gangsterësh brutalë të udhëhequr nga një zhvillues i kërrusur prone bëjnë një plan për të pushtuar qytetin, Master Ip është i detyruar të marrë një qëndrim.
Shkrimtari: Wilson Yip Aktoret: Donnie Yen, Lynn Hung, Jin Zhang, Mike Tyson
105 min
Filmi bazohet në emigrimin e mjeshtrit Yip Man në Hong Kong në 1949, me qëllim që të përhapte disiplinën e tij të arteve marciale Chun Wing.
Shkrimtari: Wilson Yip Aktoret: Donnie Yen, Xiaoming Huang, Sammo Kam-Bo Hung, Lynn Hung
108 min
Kërkon me shumë?
Je një publikues, kërkon që të japesh mendime mbi filmat.Këeto jane disa nga mundësitë që do të kesh pasi të regjistrohesh!
  • Diskuto dhe vlerëso Filma
  • Ngarko Filma
  • Ndërto koleksionin tënd te Filmave
  • Ruaj dhe komento filmat e preferuar
  • Ndaj filmat që do të shikosh me vonë
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA