| Regjistorhu
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA
Komedi
Kur një vajzë kup­ton që vel­lai i saj po mar­to­het me vajzën që e ka keq­tra­j­tuar atë në gjim­naz, ajo për­piqet të eskpo­zojë ngjyrat e vërteta të së fejuares së vellai..
Shkrimtari: Andy Fickman Aktoret: Kristen Bell, Jamie Lee Curtis, Sigourney Weaver, Odette Annable
105 min
Një njeri takohet me dy "njerëz të mirë" për të rimarrë atë që në mënyrë të paligjshme është e tij, duke i marrë ata në udhëtim të tij çmendur, duke bërë gjëra që ..
Shkrimtari: Stephen Milburn Anderson Aktoret: Sean Bean, Chris Hemsworth, Victoria Profeta, Mike Starr
108 min
Ish modelët Derek Zulender dhe Hensel rikthehen në botën e modës pas një pushimi të gjatë. Ata do të përballen me misterin e vrasjes të shumë yjeve të popit dhe do të ndihmohen nga nj..
Shkrimtari: Ben Stiller Aktoret: Justin Bieber, Jon Daly, Penélope Cruz, Ben Stiller
102 min
Dy beqar te shthurur bien ne dashuri me motrat binjake qe menazhojne nje klinike per te varurit nga seksi
Shkrimtari: Milap Zaveri Aktoret: Tusshar Kapoor, Vir Das, Sunny Leone, Shaad Randhawa
119 min
Nje aktori i ri dhe shoku i tij perpiqen te realizojne endrat e tyre por ndodhin nje seri ngjarjesh te papritura.
Shkrimtari: Saket S. Behl Aktoret: Binnu Dhillon, Isha Rikhi, Vipul Roy, B.N. Sharma
N/A
Një novelist po kërkon dëshpirimisht një histori të re për të shkruar kur papritur ai fokusohet në vetvrasjen e një gruaje, një modeleje e cila thuhej se ishte një rimishërim i Marilyn ..
Shkrimtari: Gérald Hustache-Mathieu Aktoret: Jean-Paul Rouve, Sophie Quinton, Guillaume Gouix, Arsinée Khanjian
102 min
Ky serial do te tregoje jeten e disa te rinjve, kryesisht jeten e njerit prej Tyre qe eshte perfshire ne jeten e nje grupi qe jane te pasur.
Shkrimtari: N/A Aktoret: Peter Gallagher, Kelly Rowan, Ben McKenzie, Adam Brody
44 min
Kërkon me shumë?
Je një publikues, kërkon që të japesh mendime mbi filmat.Këeto jane disa nga mundësitë që do të kesh pasi të regjistrohesh!
  • Diskuto dhe vlerëso Filma
  • Ngarko Filma
  • Ndërto koleksionin tënd te Filmave
  • Ruaj dhe komento filmat e preferuar
  • Ndaj filmat që do të shikosh me vonë
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA