| Regjistorhu
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA
Komedi
Filmi tregon ngjarjet e jeteve sekrete te kater femrave te cilat jane ne kerkim te lirise se tyre. Megjithese te mbytura dhe te bllokuara ne botet e tyre, keto kater femra plotesojne deshirat e tyr..
Shkrimtari: Alankrita Shrivastava Aktoret: Aahana Kumra, Ratna Pathak Shah, Konkona Sen Sharma, Plabita Borthakur
117 min
Geri, i cili sapo është martuar me Samantën, gruan e ëndrrave të tij, zbulon se djali i saj gjashtë vjeçar mund të jetë Antikrishti.
Shkrimtari: Eli Craig Aktoret: Evangeline Lilly, Adam Scott, Clancy Brown, Bridget Everett
95 min
Një pronar klubi nate i ndodhur në vështirësi, përdor mënyra të dëshpëruara për të paguar një mbledhës kredish.
Shkrimtari: Darren Grant Aktoret: David Hasselhoff, Rhys Darby, Melanie Brown, Ken Jeong
80 min
Një e shtënë e nxehtë lobisti nga Washington DC dhe i përkëdheluri i tij shkojnë poshtë si skemat e tyre të ndikimit që çojë në korrupsion dhe vrasje.
Shkrimtari: George Hickenlooper Aktoret: Kevin Spacey, Ruth Marshall, Graham Greene, Hannah Endicott-Douglas
108 min
Truproja më i mirë në botë tani ka një klient të ri, qitësin më të mirë në botë, i cili duhet të dëshmojë në Gjykatën Ndërkombëtare të Drejtësisë. Ata punojnë bashkë që të..
Shkrimtari: Patrick Hughes Aktoret: Elodie Yung, Ryan Reynolds, Tsuwayuki Saotome, Roy Hill
118 min
Katër mama, që çojnë fëmijët ë të njëjtën shkollë, vendosin të dalin për një darkë të padëmshme "darka gallatë e mamave".
Shkrimtari: Alethea Jones Aktoret: Rob Huebel, Caleb Paddock, Matthew Paddock, Toni Collette
81 min
Pas një dëmtimi të rëndë lojtari i hokejit Dag Glat detyrohet të heqë dorë nga karriera e tij si lojtar dhe të gjejë një punë të zakonshme, por jeta e zakonshme nuk është për të dh..
Shkrimtari: Jay Baruchel Aktoret: Elisha Cuthbert, Liev Schreiber, T.J. Miller, Wyatt Russell
101 min
Kur Hanteri dërgohet në një kamp kërcimi, njihet me vajzën e ëndrrave të tij dhe së bashku mundohen të mundin rivalin e tyre Lens në garën që zhvillohet në kamp.
Shkrimtari: Bert & Bertie Aktoret: Brandon Perea, Richard Balin, Mary Catalano, Meg DeAngelis
83 min
Pasi mashtrohet dhe grabit 68 mijë dollarë me të dashurën e vet, Çipi frikacak rreth të 30-tave i cili nuk i reziston dot femrave të bukura, e gjen veten të rrethuar nga njerëz që vuajnë..
Shkrimtari: Trent Haaga Aktoret: Matthew Gray Gubler, AnnaLynne McCord, Alisha Boe, Sheila Vand
93 min
Historia e 3 hajdutëve që mundohen të grabisin një bankë duke zgjedhur ditën më të keqe të mundshme, ku gjithçka mund të shkojë keq.
Shkrimtari: Bumpy Aktoret: Riteish Deshmukh, Vivek Oberoi, Rhea Chakraborty, Sahil Vaid
120 min
E zgjuar nga mallkimi, Bukuroshja e fjetur mahnitet me mrekullitë e shekullit të ri. Ajo bie në dashuri me një arkitekt të famshëm që po punon në rindërtimin e kështjellës që jetonte di..
Shkrimtari: Dean McKendrick Aktoret: Pristine Edge, Andrew Espinoza Long, William F. Bryant, Aria Alexander
81 min
Planet e tre shokëve pas dasmës së njërit prej tyre shkojnë tmerrësisht keq. Ata përballen me njerëz nga më të çuditshmit në botën e egër të Australisë. Por në të vërtetë, a jan..
Shkrimtari: Mark Lamprell Aktoret: Dacre Montgomery, Kris Marshall, Xavier Samuel, Kevin Bishop
92 min
Kërkon me shumë?
Je një publikues, kërkon që të japesh mendime mbi filmat.Këeto jane disa nga mundësitë që do të kesh pasi të regjistrohesh!
  • Diskuto dhe vlerëso Filma
  • Ngarko Filma
  • Ndërto koleksionin tënd te Filmave
  • Ruaj dhe komento filmat e preferuar
  • Ndaj filmat që do të shikosh me vonë
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA