| Regjistorhu
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA
Komedi
Ngjarja filloj kur Smërfeta dhe shokët e saj, Trupmadhi, i Mençuri dhe i Ngathëti gjejnë një hartë për në Pyllin e Ndaluar. Ata nisen për një aventurë drejt këtij pylli, për të paral..
Shkrimtari: Kelly Asbury Aktoret: Demi Lovato, Rainn Wilson, Joe Manganiello, Jack McBrayer
90 min
Një histori karakteristike australiane e një familje, miqësie dhe aventure ndërmjet një djali të vogël dhe një qeni të papastër që do të rritej e do të bëhej legjenda australiane.
Shkrimtari: Kriv Stenders Aktoret: Jason Isaacs, Thomas Cocquerel, Levi Miller, Bryan Brown
88 min
Një detektivi në Los Anxheles i vjedhin qenin dhe ai vihet në kërkim të tij.
Shkrimtari: Mark Cullen, Robb Cullen Aktoret: Jason Momoa, Bruce Willis, Elisabeth Röhm, Famke Janssen
N/A
KUJDES: FILMI PERMBAN SKENA EROTIKE! KESHILLOHET PER SHIKUES MBI 18 VJEÇ! Si dijetar i dinastisë Ming, Wei Yangsheng beson se jeta është e shkurtër dhe duhet të ndjekim kënaqësinë e fundit..
Shkrimtari: Christopher Lap-Key Sun Aktoret: Hiro Hayama, Leni Lan Crazybarby, Miyavi Matsunoi, Vienna Lyn
129 min
Një oficer fillestar bashkohet me një profesionist në patrullën e Kalifornisë, por së shpejti fillestari mëson se partneri i tij në të vërtetë është i infiltruar nga FBI për të hetua..
Shkrimtari: Dax Shepard Aktoret: Michael Peña, Dax Shepard, Jessica McNamee, Adam Brody
100 min
Një njeri i verbër i ri (Pine) mendon se ka gjetur dashurinë me një grua indiane (Jay), edhe pse marrëdhënia e tyre është e mbushur nga dallimet kulturore.
Shkrimtari: James Keach Aktoret: Jennifer Alden, Chris Pine, Eddie Kaye Thomas, Steve Wellington
95 min
Noor eshte nje gazetare e cila ben nje jete normale mes punes dashurise dhe jetes personale por jeta e saj merr nje kthes tjeter kur ajo merret me nje ceshtje investigative.
Shkrimtari: Sunhil Sippy Aktoret: Sunny Leone, Sonakshi Sinha, Purab Kohli, Kanan Gill
117 min
Nje Pastor i zene duke shkruar nje predikim nuk kupron se gruaja e tij ka nje lidhje dashurie dhe femijet e tij nuk po ecin mire
Shkrimtari: Niall Johnson Aktoret: Rowan Atkinson, Kristin Scott Thomas, Maggie Smith, Patrick Swayze
99 min
Një vit pasi ishin njohur, Tomi i propozon të dashures, Violetës, por disa ngjarje të papritura i ngadalsojnë ata në rrugën e tyre drejt altarit.
Shkrimtari: Nicholas Stoller Aktoret: Jason Segel, Emily Blunt, Chris Pratt, Alison Brie
124 min
Presidenti i SHBA dhe kryeministri britanik po kërkojnë të nisin një luftë në Lindjen e Mesme. Komploti ndjek zyrtarët qeveritarë dhe këshilltarët në përpjekjet e tyre prapa-skenave ose..
Shkrimtari: Armando Iannucci Aktoret: Peter Capaldi, Harry Hadden-Paton, Samantha Harrington, Gina McKee
106 min
Një njeri i vetmuar, neurotik dhe i sinqertë në mënyrë qesharake, në moshës të mesme bashkohet me ish gruan e tij të tjetërsuar dhe takon vajzën e tij adoleshente për herë të parë. F..
Shkrimtari: Craig Johnson Aktoret: Woody Harrelson, Sandy Oian-Thomas, Shaun Brown, James Robert Miller
94 min
Kur senatori Kem Breidi, kandidon për herë të katërt në zgjedhjet e Kongresit, dy biznesmenë të fuqishëm të Karolinës së Veriut vendosin të nxjerrin kandidatin e tyre në arenën politi..
Shkrimtari: Jay Roach Aktoret: Will Ferrell, Zach Galifianakis, Jason Sudeikis, Dylan McDermott
85 min
Kërkon me shumë?
Je një publikues, kërkon që të japesh mendime mbi filmat.Këeto jane disa nga mundësitë që do të kesh pasi të regjistrohesh!
  • Diskuto dhe vlerëso Filma
  • Ngarko Filma
  • Ndërto koleksionin tënd te Filmave
  • Ruaj dhe komento filmat e preferuar
  • Ndaj filmat që do të shikosh me vonë
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA