| Regjistorhu
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA
Komedi
Një bebe e vogël, e veshur me kostum e që lëviz gjithmonë me një valixhe në dorë, bëhet bashkë me vëllanë 7 vjeçar për t'i dhënë fund planit për të shkatërruar korporatën e bebe..
Shkrimtari: Hendel Butoy, Tom McGrath Aktoret: Alec Baldwin, Steve Buscemi, Jimmy Kimmel, Lisa Kudrow
97 min
Kur patriarku i një familjeje mosfunksionale vdes, funerali i tij kthehet në një cirk familjar. Kufoma në vendet e gabuara, shantazh, shfaqje të pahijshme dhe një kufomë që nuk qëndron bre..
Shkrimtari: Neil LaBute Aktoret: Keith David, Loretta Devine, Peter Dinklage, Ron Glass
92 min
Një qen kërkon të zbulojë qëllimin e jetës, gjatë rrjedhës së disa jetëve dhe pronarëve të ndryshëm që kalon, duke u bërë kështu pjesë e shumë aventurave dhe momenteve prekëse.
Shkrimtari: Lasse Hallström Aktoret: Josh Gad, Dennis Quaid, Peggy Lipton, K.J. Apa
100 min
KUJDES, FILMI PERMBAN NUDITET! KESHILLOHET PER SHIKUES MBI 18 VJEÇ! Ilein, një shtrigë që përdor magjitë që ka disa të fshehta dhe trauma të së shkuarës. Ajo është në kërkim të dash..
Shkrimtari: Anna Biller Aktoret: Samantha Robinson, Gian Keys, Laura Waddell, Jeffrey Vincent Parise
120 min
Dy vite 2 pasi del nga burgu, Roi i thotë jo një gare të re të paligjshme nga Bergeni në Murmansk në veri të Rusisë. Por pastaj ai merr vesh që vajza e tij do marrë pjesë me të dashurin..
Shkrimtari: Hallvard Bræin Aktoret: Anders Baasmo Christiansen, Vegar Hoel, Jonas Hoff Oftebro, Sven Nordin
98 min
Në Bankok, një vrasës cili refuzon një punë e cila i cënon familjarët, e gjen veten në shënjestrën e anëtarëve të elitës së profesionit të tij.
Shkrimtari: Jesse V. Johnson Aktoret: Rick Yune, Roger Yuan, Dania Ramirez, Keith David
90 min
Jolly eshte nje avokat i ngathet i cili per ballet me ceshtjen me te madhe te jetes se tije.
Shkrimtari: Subhash Kapoor Aktoret: Akshay Kumar, Huma Qureshi, Saurabh Shukla, Annu Kapoor
137 min
Një grup mirëmbajtësish hekurudhe nisen me një mision sa të rrezikshëm dhe aventurier për të shpëtuar vendin nga japonezët, në Kinën e vitit 1941.
Shkrimtari: Ding Sheng Aktoret: Jackie Chan, Zitao Huang, Jaycee Chan, Kai Wang
124 min
“Udhëtim për në Perëndim” është një novelë Kineze e publikuar në shekullin e 16, gjatë Dinastisë Minge. Protagonisti i historisë është murgu Tang, një murg budist i cili niset n..
Shkrimtari: Hark Tsui Aktoret: Kris Wu, Kenny Lin, Chen Yao, Yun Lin
109 min
Andi dhe Beno janë të sëmurë në prag të vdekjes, por para se t'u vijë fundi të dyve, duan të përjetojnë ditën më të bukur të jetës së tyre.
Shkrimtari: Florian David Fitz Aktoret: Matthias Schweighöfer, Florian David Fitz, Rainer Bock, Nora Boeckler
113 min
Dy shoke Ram Bharose dhe nje gjeni teknologjie Cyberjeet krijojne nje website qe ndihmon te dashuruarit te jen bashke .Ky site behet hit dhe ndihmon shume te rinje qe te largohen nga familjet e tyr..
Shkrimtari: Amit Roy Aktoret: Arsh Bajwa, Brijendra Kala, Tapsee Pannu, Amit Sadh
114 min
Një gjeneral ushtrie do të kërkojë ndihmën e Supervajzës për një eksperiment shumë të kushtueshëm, por jo çdo gjë shkon sipas planit dhe eksperimenti do kthehet në rrezik për qytetin..
Shkrimtari: Stephen Chow Aktoret: Chao Deng, Show Lo, Yuqi Zhang, Yun Lin
94 min
Kërkon me shumë?
Je një publikues, kërkon që të japesh mendime mbi filmat.Këeto jane disa nga mundësitë që do të kesh pasi të regjistrohesh!
  • Diskuto dhe vlerëso Filma
  • Ngarko Filma
  • Ndërto koleksionin tënd te Filmave
  • Ruaj dhe komento filmat e preferuar
  • Ndaj filmat që do të shikosh me vonë
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA