| Regjistorhu
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA
Muzike
Kur bëhet e qartë se albumi i tij solo është dështim , një ish pjesëtar i një grupi djemsh bën gjithçka për të mbajtur statusin e tij të famës.
Shkrimtari: Akiva Schaffer, Jorma Taccone Aktoret: Andy Samberg, Jorma Taccone, Akiva Schaffer, Sarah Silverman
87 min
Një djalë që po rritet në Dublin gjatë viteve 1980 i largohet jetës të familjes së tij duke formuar një bandë muzikore që të bëj për vete një vajzë misterioze.
Shkrimtari: John Carney Aktoret: Ferdia Walsh-Peelo, Aidan Gillen, Maria Doyle Kennedy, Jack Reynor
106 min
Në Londër, Angli, lind dashuria e një studente kolegji Amerikan të quajtur Lisa, dhe një shkencëtari akujsh i quajtur Met, gjatë disa muajve më pas duke frekuentuar koncertet e “Rock-ut..
Shkrimtari: Michael Winterbottom Aktoret: Kieran O'Brien, Margo Stilley, The Dandy Warhols, Elbow
71 min
Në vitet 1970, një muzikant xhezi, Majls Dejvis, mundohet të rimarrë diskun e tij të ri nga një shtëpi diskografike.
Shkrimtari: Don Cheadle Aktoret: Ewan McGregor, Michael Stuhlbarg, Don Cheadle, Emayatzy Corinealdi
100 min
Një ndezje romantike ndodhë mes dy nxënësve me prejardhje të ndryshme në Shkollën e arteve të Marylandit.
Shkrimtari: Jon M. Chu Aktoret: Briana Evigan, Robert Hoffman, Adam G. Sevani, Cassie Ventura
98 min
Një këngëtare Njujorkeze komploton rikthimin e saj.
Shkrimtari: Robert Edwards Aktoret: Christopher Walken, Amber Heard, Kelli Garner, Hamish Linklater
98 min
Pas një paraqitje turpëruese grupi Barden Bellas futet në një kompeticion ndërkombëtar të cilin nuk e ka fituar asnjëherë ndonjë ekip amerikan, në mënyrë që të rifitojnë emrin e tyr..
Shkrimtari: Elizabeth Banks Aktoret: Anna Kendrick, Rebel Wilson, Hailee Steinfeld, Brittany Snow
115 min
Justin Bieber jeta dhe fama e tij
Shkrimtari: Jon M. Chu Aktoret: Justin Bieber, Scooter Braun, Ryan Good, Usher Raymond
92 min
Një reper i ri mundohet të provojë mundësinë e fundit por problemet rreth tij e bëjnë të mendojë se s’mund t’ja dalë mbanë.
Shkrimtari: Curtis Hanson Aktoret: Eminem, Kim Basinger, Mekhi Phifer, Brittany Murphy
110 min
Rauli është një këngëtar, që humb karrierën e tij për shkak të veseve të tij ndaj pijes. Ai takohet me Arohin në një bar në Goa, ku ajo punon për të fituar jetesën. I impresionuar n..
Shkrimtari: Mohit Suri Aktoret: Aditya Roy Kapoor, Shraddha Kapoor, Shaad Randhawa, Salil Acharya
132 min
Kërkon me shumë?
Je një publikues, kërkon që të japesh mendime mbi filmat.Këeto jane disa nga mundësitë që do të kesh pasi të regjistrohesh!
  • Diskuto dhe vlerëso Filma
  • Ngarko Filma
  • Ndërto koleksionin tënd te Filmave
  • Ruaj dhe komento filmat e preferuar
  • Ndaj filmat që do të shikosh me vonë
Regjistrohu
Kodi CAPTCHA